DIŞ ÇEKİM ELBİSESİ

Dış çekim elbisesi beyaz mı olur? Dış çekim nasıl yapılır? Dış çekimde ne giyilir? Dış çekim kıyafeti nasıl olur? Dış çekim nerede yapılır? Düğün fotoğrafçısı Ankara dış çekim mekanları nerelerdir?

Stüdyolarda fotoğraf çekimi çok eskilerde kaldı ve günümüzde oldukça demode. Evlenecek çiftler fotoğrafçılarla anlaşarak çekim günü ayarlıyor. Çekimler iç ve dış mekanlarda olmak üzere değişebiliyor.Çekimler için çiftlerin en büyük sorusu “Dış çekimde ne giyilir?”

Dış çekim kıyafetleri tamamen kişilerin kendi tercihine kalmıştır. Çekimler nişan içinse soft ve nude tonlar kullanılırken, düğün çekimlerinde beyaz dış çekim elbisesi tercih edilmektedir.

Düğünde giyilecek gelinliği tercih edebileceğiniz gibi daha düz elbise modelleri de tercih edebilirsiniz. Düğün veya nişan mekanı tercihinize göre giyeceğiniz elbise sayısı da değişebilir. Dış çekim kıyafetleri tercihinde; satın almadan önce çekimin ne zaman, nerede olacağı ve hava şartları da dikkate alınarak, önlem alınmalıdır.

Dış çekim kıyafetleri; nikah ve düğün organizasyonuna uygun olması açısından çoğunlukla beyaz ya da ekru renkleri tercih ediliyor. Bunların yanı sıra son zamanlarda trend olan vintage kıyafetlerde var. Temalı bir çekim planlıyorsanız, kostümleriniz önceden ayarlanmış olmalıdır. İşlemeli ve püsküllü elbiselerle de oldukça harika pozlar yakalanabiliyor. Dış çekim elbisesi, derin sırt dekolteli ve balık modelli elbiselerde sık tercih edilenlerden. Sırt dekoltesi seviyorsanız mutlaka denemelisiniz. Nikahınız, düğün esnasında olmayacaksa; nikah elbisenizi de dış çekim elbisesi olarak kullanabilirsiniz.
Güzel ve içinize sinen beyaz dış çekim elbisesi ile hem nikah hem de çekimi halledebilirsiniz.

DIŞ ÇEKİM KIYAFETLERİ

Tüm bunların dışında A kesim, kabarık, prenses model gelinlikler yerine daha cool, uçuş uçuş gelinliklerde tercih ediliyor. Düğün için böyle bir elbise düşünüyorsanız dış çekim kıyafetleri içinde harika bir seçenek olacaktır. Sahil çekimleri içinde daha transparan ürünler, sandaletler, örgü modeller tercih edebilirsiniz. Ambiyans açısından uyumlu olacağı kesin. Tüm bunların yanı sıra uzun beyaz dış çekim elbise modeli tercih edenler kadar kısa elbiselerde vazgeçilmezlerdendir. Mekan uzun elbise kullanmaya uygun değilse kısa elbiseler oldukça uygundur. Yürüme açısından da kolaylık sağlar. Dış çekimde ne giyilir sorusuna en sık bu cevaplar verilmektedir.

Dantel detayını seven bayanlar için beyaz kısa dantelli elbiselerde gayet uygundur. Çok abartılı olmayan bir elbise isterseniz ispanyol kol elbiselerde çekimlerde şahane pozlandırma sağlıyor. Elbisenizi dilerseniz tül, şapka ve eldivenlerle de süsleyebilirsiniz. Aksesuarlarınız; çekimlerinizin güzelliğine güzellik katacaktır. Ayakkabılarınızı da kıyafetinize ve mekana göre tercih edebileceğiniz gibi düğün günü ve çekimlerde rahat etmeniz de oldukça önemlidir. Dış çekim elbisesi modelleri anlattığımız gibi oldukça farklılık göstermektedir. Siz kendinizi hayallerinize bırakın, mutluluk peşinden gelir.

Ankara düğün fotoğrafçısı arayanlar bizimle iletişime geçebilirler.

İnstagram için tıklayın