Düğün Albümü

ankara düğün fotoğrafçısı

Düğün Albümü bir gelinin çeyizine en son eklenen ve en anlamlı olan ömürlük saklanması gereken bir gelinin ve damadın en güzel ve en mutlu anlarını yansıtan fotoğraflardan oluşur. Yıllar geçtikçe albüm tozlandıkça açıp bakması daha bir zevk verir insana. Evlendikten yıllar sonra albümü açıp çocuklarına bakın biz böyle evlenmiştik diyerek çocuklarınıza anlatacağınız hikayelerin görsellik kazanmasını sağlar. Renklenmesini ve daha duygusal anlar yaşayarak hatırlanmasını sağlar.

Düğün Albümü Nasıl Olmalıdır?

Düğün Albümünde ailenin tüm fertlerinin en az bir kare fotoğrafı olması çocuklarınızın gelişiminde aile kavramının ne olduğunu anlatmakta oldukça önemli bir rol oynar. Sizin ve ailenizin mutluluğunu da fotoğraflardaki gülüşünüz yansıtır. Fotoğraflar aynı zamanda sizin kişiliğinizi de yansıtır. Yansıtmalıdır da . En güzel fotoğraf en mutlu olduğunuz yerde ve sizin en doğal halinizle çekilen fotoğraftır. Albümünüzün böyle bir fotoğraf ile başlamasını istemez misiniz? Çocuklarınızın sizin gençlik anılarınızı görmesini, o zamanlar ne kadar mutlu olduğunuzu ve bu mutluluğun şimdiki mutluluğunuzun da kaynağı olduğunu bilmesini istemez misiniz?

Galerimize Buradan ulaşabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafı Çekimi

Düğün Fotoğrafı Çekimi gelinle damada zor olduğu kadar, bu çekimi yapan fotoğrafçı için de zordur. Uygun ışık, Ortam, Dış çekimlerde güneşin geldiği açı hepsi çok önem arz etmektedir. Fotoğraflar çekildikten sonra bir de bunların editör tarafından düzenlenmesi işlemi var. Yani çekmesi ayrı özen istiyor düzenlenmesi ayrı bir özen istiyor. Ama sonunda ortaya çıkan albüme baktığınızda emeğinizin karşılığını gördüğünüzde gerçekten tüm meşakkati gidiyor aklınızdan.

Düğün Albümü Nasıl Hazırlanır?

Gelin Damat dış çekimleri için özel bir yer belirlenir. Bu konuda biz ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI Arslan stüdyo’ya güvenebilirsiniz. Tabi ki seçtiğiniz özel bir yer var ise oraya gidip orada da en güzel ve en özenli fotoğrafları çekeriz. Bu fotoğraflar da düğün albümünüzün en nadide eserleri olarak en gözde yerde yerlerini alırlar.Çiftlerimiz en beğendikleri resimleri kendileri seçer ve bize iletirler. Seçilen fotoğraflar baskıya verilerek hazırlanır. Fotoğraf albüm seçeneklerimizin arasında istediğiniz albüm paketini beğenebilir, istediğiniz şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.