Yenimahalle Düğün Fotoğrafçısı

 

Düğün, nişan, nikah ve özel günlerinizde kişiye özel ve sanatsal çekimlerle anılarınız zevkli hale gelir. Wedding Yenimahalle düğün fotoğrafçısı ile özel günleriniz ölümsüzleşir. Ayrıca gelin damat özel video çekimleri profesyonel stüdyo veya doğal alanlarda çekilir. Dış mekanlarda gelin ile damat için özel fotoğraflar ve kaliteli fotoğraf makinaları ile Yenimahalle fotoğrafçı profesyonelce çekimler ölümsüz anılarla sizleri bekliyor. Gelin damat için özel düğün hikayesi ile video çekimleri ve klipler çiftlerin vazgeçilmezi arasındadır. Türkiyemizin bütün illerine hizmet imkanı sunan ölümsüz anılar, fotoğraf stüdyosu Ankara Yenimahalle nişan fotoğrafçısı olarak en güzel ve etkili mekanlara sahiptir.

 

 Yenimahalle Ölümsüz Anılar Çekim Paketleri

 

En özel ve güzel anılarınız olan nişan, düğün, nikah ve diğer günler artık profesyonel bir işçilik ile ölümsüz anılardadır. Evlenecek olan çiftlerin en çok düşündüğü konulardan biri olan anıların kalıcı olması, Yenimahalle düğün fotoğrafçısı ile artık uygun paketlerle profesyonelce yapılıyor. Bu paketler arasında; paket 1′ de 1 adet panoramik albüm ( 30.5 x 60 ), 2 adet aile albümünü ( 22.5 x 43.5 ) ölçülerinde ve birer adet cep albümü ve 50 x 70 ölçüsünde poster vardır.

 

Paket 2′ de ; 1 adet panoramik albüm ( 30.5 x 80 ), 2 adet aile albümü Yenimahalle fotoğrafçı kalitesi ile, 1 adet cep albümü ve 1 adet 50 x 70 kanvas tual ve tam tamamına 35 yüksek çözünürlüklü fotoğraflar bulunuyor.

 

Paket 3′ te ise 1 adet panoramik albüm ( 30.5 x 90 ), 2 adet aile albümü ( 22.5 x 43.5 ) ölçülü, ikişer adet cep albümü ve 50 x 70 kanvas tual Yenimahalle nişan fotoğrafçısı kalitesi ile sizlerin hizmetindedir.

 

 Düğün Hikayesi Nedir?

 

Düğünleriniz için size özel çekimler sabah kuaförden başlayıp, tüm detaylarla akşam ilk dansa kadar HD kalite ile kayıt altına alınır. Kuaför hazırlıkları, aile yemeği dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları görüntüler de kayda alınır. Klip müzikleri sizin tarafınızdan seçilir. Daha sonra profesyonel bir ekip en az 2 dakika en fazla 10 dakikalık video düzenler.

Ankara düğün fotoğrafçısı arayanlar bizlere ulaşabilirler.

İnstagram için tıklayın