NİŞAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Nişan bir çiftin düğün öncesinde evliliğe atılan ilk adımıdır. Çiftler yaşayacağı ilk heyecan dolu günde, her şeyin kusursuz ve istedikleri gibi olmasını ister. Bu yüzden her detayla ayrı ayrı ilgilenip en iyisini tercih eder. Fotoğraf çekimi de bu detayların en önemli olanlarından biridir.

 

Özel günü kaydeden, ölümsüzleştiren çekimler kaliteli ve sıra dışı olmalıdır. Nişan fotoğraf çekimi, doğru fotoğrafçı, doğru zaman ve doğru mekan tercihlerinin bütünü ile oluşursa anlam kazanır. Özgün fotoğraflar hem düğün, nişan sahiplerinin hem de fotoğrafçının imzasını taşımalıdır.

Nişan veya sahiplerinin isteği doğrultusunda fotoğraf veya  nişan fotoğraf çekimi yapılır.

 

Çekimler bazen dış çekim yerleri olarak belirlenirken, bazen de stüdyoda yapılabilir. Bir de nişan esnasında yapılan çekimler vardır.

 

Video Çekimi

 

Nişan video çekimi özellikle kalabalık organizasyonların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Her anın kaydolmasını isteyen çiftler, fotoğraf çekiminin yanı sıra video çekimi de tercih eder. Bu çekimler kısa bir film gibi düzenlenip, sosyal medyada sevdikleri ile paylaşabilmesi için müşteriye teslim edilebilir. Nişanın başlangıcından itibaren kayıt alan nişan video çekimi yüksek çözünürlükte dijital olarak müşteriye teslim edilir.

 

Dış Çekim Yerleri

 

Dış çekim yerleri, düğünlerin yanı sıra nişanların da tercih edildiği mekanlardır. Stüdyoya oranla daha doğal karelerin doğmasını sağlayan dış çekim mekanları, doğru fotoğrafçı ve doğru mekan ile de ortaya harika albümler çıkarabilir.

 

Müşterilerin bu özel gününü onlarla paylaşacak ve onların fikirlerine de önem gösterecek fotoğrafçılar ile çalışması oldukça önem arz eder.

 

Klasik çekimlerden şaşmayan müşteriler stüdyo çekimlerini tercih ederler. İstedikleri fonda, istedikleri pozları vererek eşsiz bir çekimin gerçekleşmesini isteyen müşteriler, yine doğru fotoğrafçı ile çalışmalıdır.

 

Düğün Çekimi

 

Düğün çekimi de nişan çekimi kadar önemlidir. İkisinde de aynı fotoğrafçı ile çalışmak en doğru karardır çünkü müşteriler fotoğrafçıyı tanıdığı için daha rahat davranırlar. Pozlar doğal olur. Aynı zamanda çiftleri tanıyan ve isteklerini anlayan fotoğrafçı ile de ortaya eşsiz görüntüler çıkar. Nişan çekiminin yanı sıra düğün çekimi de yapan firmamızı Ankara’da bulunan stüdyoya da gelerek ziyaret edebilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz.

instagram için tıklayın.