Nişan dış çekim fotoğrafçısı 

Nişan çiftlerin evlenme vaadinde bulunması anlamına gelir. Nişanlanan çiftler yakın zamanda evleneceklerinin sözünü vermiş olurlar. Bu güzel anlarını ise tıpkı düğünde olduğu gibi albümlestirmek  isterler. Nişanda da düğünde olduğu gibi dış çekim yaparlar. Nişan dış çekimi düğünden farklı olarak gelinlik damatlık ile değil nişan için alınan elbiselerle çekilir. Burada da yine mekan tercihi, dış çekiminin konsepti, kullanılacak aksesuarlar çiftlerin isteğine göre seçilir. Nişan dış çekimine aileler ve arkadaşlar da dahil edilebilir. Yine sizlerin tercihine göre nişan için romantik bir klip de hazırlanabilir. Yüzüklerin takılma anları, aile ile ilk sarılma gibi anlar çekime dahil edilir. Nişan dış çekim fotoğrafçısı ile bunların tüm ayrıntılarını beraber planlayabilirsiniz. Hangi anların özellikle çekilmesi gerektiğini isteyebilirsinizEğer dış çekim yaptırıyorsanız konseptini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Nostaljik modern, vintage, gotik tarzlardan birini seçebilirsiniz. Dilerseniz örnek albümlerimize bakıp tercihinizi yapabileceğiniz gibi kendi yaratıcılığınız ile de tercihlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizler bu konuda sizlerin hayalini gerçekleştirmek için varız.

 

 

 

Nişan fotoğrafçısı 

Nişan fotoğrafçısı nişan yüzüklerinin takılacağı evde çekim yapabileceği gibi başka bir mekanda da çekim yapabilir. Bunlar sizin isteğinize göre şekillenecek durumlardır. İsterseniz evinizde yüzüklerin takıldığı anı doğal olarak çektirebilir, isterseniz güzel bir dış çekim mekanı ayarlayıp orada da albümünüzü oluşturabilirsiniz. Nişan fotoğraflarınızda da drone kullanabilirsiniz. Eğer nişanınız bahçe gibi bir açık alanda olacaksa drone çekimi ile harika kareler elde edilecektir. Bu tür alanlarda düğün klibi çok daha hoş duracaktır aile arasında sade bir tören ile nişanınızı yapmak istiyorsanız en önemli anlarınız çekilecek ve gelen misafirler ile sizlerin hatıra fotoğrafları çekilecektir. Kaç fotoğraf isteyeceğiniz nasıl bir albüm seçeceğiniz ve bunların boyutları tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

 

 

Ankara nişan fotoğrafçısı 

 

Sizlerde Ankara nişan fotoğrafçısı arayan çiftler arasındaysanız Arslan stüdyo ile görüşebilirsiniz. Arslan stüdyo hem nişan fotoğrafçısı hem de düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermektedir. Her ikisinde de isteğe göre dış çekim yapmaktadırHer bütçeye uygun albüm paketleri ile siz de nişan ve düğün günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.  

İnstagram için tıklayın