Mezuniyet fotoğrafçısı 

Ürün fotoğrafçısı 

Mezuniyet fotoğrafçısı 

Mezuniyet bir öğrencinin en özel anlarından biridir. İster lise mezuniyeti olsun ister üniversite mezuniyeti olsun ikisinin de manevi değeri çok yüksektir. Hem okulun başarı ile tamamlanmış olması hem de arkadaşlarla vedalaşma niteliğinde olan mezuniyet fotoğrafları içinde albüm oluşturulmaktadır. Genel olarak bu albümlerde öğrenciler istedikleri kıyafeti giyerler. Bunun üzerine de mezuniyet kepleri mutlaka olur. Mezuniyet fotoğraflarını çekileceği yer genel olarak okul olabileceği gibi Anıtkabir’de olabilir. Anıtkabir’e ziyarete gittiğinizde çok öğrencinin mezuniyet kıyafetleri ile geldiğini bu arada fotoğraf çekildiğini görmüşsünüzdür. 

 

fotoğrafçılık

Mezuniyet fotoğrafçısı ücretleri 

Mezuniyet fotoğrafçısı ücretleri fotoğraf sayısına, fotoğrafların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Sadece 10 fotoğraftan oluşan küçük bir albüm tercih ederseniz fiyat daha düşük olur. 30 fotoğraftan oluşan bir albüm isteyip çerçeveli büyük boy bir fotoğrafta isterseniz fiyat daha farklı olacaktır. Bunu kendi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Mezuniyet fotoğrafları kişisel albümlerde de kullanılabileceği gibi okul yıllıklarında da kullanılmaktadır. Okul yıllıklarında öğrencilerin birbirleri hakkında olan görüşleri ve temennileri yer alır. Her öğrencinin sayfasında kendine ait fotoğrafı da bulunur. İşte bu fotoğrafı mezuniyetinde çekilen fotoğraflardan biridir. Yıllıklarda toplu fotoğraflarda kullanılmaktadır. Yani hem sınıfınızdaki arkadaşlarınızla hemde tüm okul olarak fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.

 

Mezuniyet fotoğrafçısı fiyatları 

Mezuniyet fotoğrafçısı fiyatları konusunda sizlere en uygun teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizleri arayarak mezuniyet tarihinizi kişi sayısını bildirerek en uygun tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca çekilen dijital fotoğrafları da albümle beraber teslim etmekteyiz.  

Albümde kullanılacak olan fotoğrafları sizler seçersiniz. Buna göre sizin seçiminiz doğrultusunda bir albüm ortaya çıkar. Tek olarak çekinebileceğiniz gibi mezuniyet günü ailenizde orada olacağından ailenizle ve arkadaşlarınızla da fotoğraflar çekinebilirsiniz. Bu fotoğrafları da sadece dijital olarak teslim alabileceğiniz gibi isterseniz albümlerinizde de kullanabilirsiniz. Çoğu mezuniyet fotoğrafçısı fotoğrafları olduğu gibi çekip özenmeden baskıya verse de bizler sizin istekleriniz doğrultusunda fotoğraflarda sizlerin sıkıntılı olarak gördüğü her şeyi photoshop ile düzeltiriz. Örneğin gömleğiniz kırışık çıkmışsa bunu özenmeden basıp vermek yerine o kırışıklığı düzeltiriz. Saçınız o an için rüzgarda dağınık çıkmışsa eğer isterseniz o dağınıklığı düzeltiriz. Bu sayede tam olarak istediğiniz fotoğraflar ortaya çıkar.  

Instagram 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.