Kapadokya dış çekim 

 

Kapadokya dış çekim hem balayı için hem de çekimler için oldukça tercih edilmekte. Kapadokya’da çok güzel yerler olduğundan fotoğraflar için harika arka planlar oluşmakta. Örneğin balonlar. Kapadokya’daki balonlar fotoğraflara farklı bir hava katar. Çok harika bir arka planlar çoğu çift dış çekim için o yüzden burayı tercih eder. Yalnız çekim gününü iyi netleştirmek gerekir. Çünkü bazı havalarda balonlar uçurulmamaktadır. Bu yüzden çekimim yapacağınız günün hava durumunu, sıcaklığını önceden araştırmanız gerekir. Kötü bir sürprizle karşılaşmamak için her şeyin planlı olması iyidir. Balonların havalandığı veya havada yükseldiği an fotoğraflarda çok güzel gözükmektedir. Doğal bir arka fon oluşturur. Çok kişinin Kapadokya’yı tercih etmesindeki asıl sebep de bu balonlardır 

 

Kapadokya düğün çekimi 

Kapadokya düğün çekimi için bir diğer yer ise kilim mağazalarıdır. Buralarda da tarihi nostaljik albümler elde etmek mümkündür ve fotoğraflarda çok güzel gözükmektedir. Birbirinden güzel kilim motifleri sayesinde fotoğraflarınız eşsiz olacaktır.  

 

Kapadokya gelin damat çekimi 

 

Kapadokya gelin damat çekimi için en önemli yerlerden biri de peri bacalarıdır. Peri bacaları hem tarihi görüntüsü ile hem de doğal güzelliği ile gelenleri beklemektedir. Bu yüzden her yıl turistler ziyaret etmektedir. Bunun yanında dış çekim fotoğrafları için de çok uygun bir yerdir. Sizlerde dış çekiminizi Kapadokya’da düşünüyorsanız peri bacalarını muhakkak araştırmalısınız. Emin olun ortaya pişman olmayacağınız bir düğün albümü çıkacaktır.

 

Kapadokya’da dış çekim için çok fazla alternatif yer vardır. Dış çekim öncesinde bu yerleri araştırıp kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Öncesinde o günün hava durumunun sıcaklığını bilerek hareket ederseniz kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız fotoğrafçınız ile beraber en güzel yeri seçip cekiminizi orada da yaptırabilirsiniz. Dış çekim fotoğraflarının dışında düğün klibi içinde oldukça tercih edilmektedir. Özellikle sıcak hava balonlarının olduğu yerde dış çekim yaptırıyorsanız drone da kullanarak balonların uçuşunu yukarıdan gözükecek şekilde de düğün klibinizde  ve fotoğraflarınız da kullanabilirsiniz. Sizlerde çekimini Kapadokya’da yaptırmaya karar vermiş ve bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız Arslan stüdyo ile iletişime geçebilirsiniz.  

Instagram