Yaşayacağınız ev, eşyalar, düğün salonu, gelinlik, damatlık, gelin arabası diyerek bir düğün için gerekli olanlar listesini uzatmak mümkün. Tüm bunlar için çok çabaladınız. Sonunda hayal ettiğiniz peri masalı gibi bir düğün için herşey hazır görünüyor. Peki ya düğün fotoğrafları, yaratıcı gelin damat pozları için ne düşünüyorsunuz? Yeni bir hayata başlarken herşeyin en iyisi olsun diye çaba gösteriyorsunuz.

Bu özel günü ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Üstelik düğün çekimi konusunda çağ atlamış bir dönemdeyiz ve yaratıcı düğün albümü pozları için harika fikirler var. Bunda aksesuarların, mekânların, fotoğrafçıların etkisi çok ama tüm bunların yanı sıra sizin enerjiniz de etkili. En güzel gelin pozları, en şahane damat pozları; siz ve çalıştığınız ekiple yüksek derecede ilişkili.

Biz fotoğraflarda aşkımızı ve sevgimizi görmek istiyoruz, aşk ve tutku bizim için çok önemli diyorsanız yaratıcı gelin damat kareleri dikkatinizi çekiyordur. Sizde içinde aşk, tutku, mutluluk olan bir düğün fotoğraf albümü istiyorsanız çok şanlısınız. Son zamanlarda vintage ve sadelikten yana olan kore akımı sizin için ilham olabilir. Böylelikle yaratıcı düğün albümü pozları için romantizmle harmanlanmış çok sayıda alternatifiniz var. Yakın çekim planlar, en doğal anlar, sarı-turuncu-kırmızı rengin ağırlıkta olduğu romantik gelin pozları ve damat pozları oldukça hoş. Kendinizi doğallığın ve romantizmin akışına bırakın. Özellikle tarihi yapılar içinde yapılan dış mekân çekimleri tam size göre.

Düğün Albümü Pozları

Samimi, doğal, kahkaların havada uçuştuğu, oradan oraya koştuğunuz gelin damat pozları istiyorsanızda, içinizdeki çocuğa azıcık uyan diye fısıldayın. Doğal davranan çiftler; çekimler esnasında gerilmeyip çok büyük keyif alabiliyorlar.

Anılarımızı saklayıp, geleceğe taşıyıp, tekrar tekrar bakma arzusu hepimizin içinde var. Bu nedenle en güzel anlarımızı fotoğraflamak istiyoruz. İster romantik gelin damat pozları çektirin isterseniz aşkınızı senaryoya dökün. Belki de düğün belgeseli, düğün hikâyesi ya da düğün klibi istiyorsunuzdur. Tüm bunlar için harika gelin pozları ve damat pozları ortaya çıkarmak öncelikle sizin elinizde.

Çektireceğiniz o kadar çok poz olacak ki siz bile şaşıracaksınız. Önceden hayal ettiğinizin çok daha ötesinde ve iyi bir ekiple çalışıyorsanız gerçek anlamda unutulmaz olacak. Uçak kanatları altında, yeşillikler içinde, sandalda, tarihi bir yapının giriş kemerinin altında şeklinde sıralayacak olursak daha birçok fotoğraf karesi çektirmek için fırsatınız olacak. Mekan ve konsept konusunda karar verip kendinizi çekimin akışına bırakırsanız mükemmel pozlar ortaya çıkacaktır.
Bu güzel anları bir ömür unutmayacaksınız…

İnstagram için tıklayın