GELİN DAMAT DIŞ ÇEKİM POZLARI

Düğününüzden beklentiniz nedir? İyi bir mekân, muhteşem bir düğün, mükemmel bir organizasyon, her daim mutlu hatırlanacak eğlenceli anlar ve eşsiz düğün fotoğrafları… Bütün hazırlıklarınızı planladınız, düğün ya da nikâh için tarih aldınız, düğün salonu ayarladınız. Düğün için yapılması gerekenleri sırasıyla tek tek yaptıktan sonra şimdi sıra yukarıdaki hayallerinizi gerçekleştirmeye geldi.

Unutmayın tüm bu isteklerinizin temelinde siz varsınız. Sizin düğününüz, sizin çektirdiğiniz dış çekim gelin damat pozları, kısacası her şey sizde bitiyor. Önce ne istediğinize karar verin. Daha sonra bu listeyi tamamlamak için en iyileri seçin. Fotoğrafçılık da iddia ediyoruz ki en iyilerinden biri biziz. Düğün tarihinizden minimum 4 ya da 5 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Eğer yaz düğünü düşünüyorsanız buna özellikle dikkat edin çünkü düğün sezonu açısından oldukça yoğun bir dönem. Bize hayallerinizi, yapmak istediklerinizi, fotoğraflarınızda görmek istediklerinizi anlatın. Yaratıcı düğün albüm pozları en iyi şekilde ortaya çıkacaktır. Dış mekân ya da iç mekân tercihiniz ne yönde olacak karar verin. Tercihlerinize göre düğün hikâyesi oluşturalım. En güzel dış çekim gelin pozları sizin olacak. Düğün için iç ve dış mekân fotoğraf çekimleri sadece gelinlerin istediği ve ısrar ettiği bir ritüel olmanın ötesinde bir hal aldı. Damatlarda artık oldukça fazla önem veriyor. Damatlık sektörü de buna paralel olarak gelişiyor. Sadece siyah bir smokinden ibaret olmayıp, şahane pozların başrollerinden oluyor.

YARATICI DÜĞÜN ALBÜMÜ POZLARI

Çiftlerimizin birbirine uyum ve ahenkli tutumları sonucunda yaratıcı düğün albümü pozları ortaya çıkıyor. Bu güzel anların tadını çıkarın, biz her şeyin sorunsuz olması için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Siz çiftlerimiz birbirinize sevgiyle bakın. Gelinlerimiz gelinlikleriyle dış çekim gelin pozları verirken, damatlarımızda şahane damat pozları veriyorlar. Aksesuarlar, ışıklandırma, çekimin yapılacağı mekân ayarlamaları sonunda sizi isterseniz Kafdağı’nda bir prenses, beyaz atlı bir prens, aklınıza gelebilecek her türlü yaratıcı düğün albümü pozları oluşturulur. Klasik model bir arabada da, göl kenarında bir sandalda da peri masallarını andıran bir düğün hikâyesi oluşturabiliriz. Bu şekilde hazırladığımız konseptlerde çok güzel dış çekim gelin pozları çekmek mümkün. Siz hayal kurun, biz tecrübemizle hayallerinizi gerçekleştirelim.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak tüm il ve ilçelere hizmet vermekteyiz.

iNSTAGRAM İÇİN TIKLAYIN