Evde nişan çekimi 

Düğünden önceki şüphesiz en önemli günlerden birisi de nişan günüdür. Nişan çiftlerin birlikte evlenmeye söz vermesidir. Genel olarak evde nişan çekimi yapılır. Nişan yüzükleri takılır varsa hediyeler takdim edilir. Her ne kadar evde yapılıyor olsa da önemi büyüktür. Bu yüzden nişan günü de çiftlerin unutmak istemeyeceği günler arasındadır ve nişan çekimi yaptırılır. Bizler Arslan stüdyo olarak başladığı andan itibaren hem video hem de fotoğraf çekimi yapıyoruz. Ta ki nişan bitene kadar. Çiftlerimize hem de ailelerini rahatsız etmeden tamamen doğal anları yakalıyoruz. Gülümseyin çekiyoruzdan ziyade güldükleri anı kaçırmıyoruz. Bu şekilde ortaya daha doğal samimi albümler çıkıyor.  

Dilerseniz nişan için de dış çekim yaptırabilir veya nişan klibi çektirebilirsiniz.

 

Evde nişan fotoğrafçısı 

Nişan gününde çekim yapıldığı için çiftler evde nişan fotoğrafçısı arayışına girer. Bunun için profesyonel fotoğrafçı ile anlaşmak gerekir. Aksi halde hem sürekli fotoğraf çekildiğinin farkında olup anı yaşamaktan çıkarsınız, hem de ortaya istediğiniz albümler çıkmaz. Profesyonel fotoğrafçı olan kişinin size hiç hissettirmeden siz o günü yaşarken tadını çıkarırken bunu ölümsüzleştirmesi gerekir. Fotoğraf sayısı ve fotoğrafların boyutları sizin tercihinize kalmıştır. ayrıca albüm tercihi de tamamen size aittir. Seçtiğiniz albüm için fiyat farkı ödemezsiniz.  

Nişan fotoğrafçısı ücretleri fotoğraf çekim süresine, fotoğraf sayısına, fotoğraf boyutuna, video olup olmayacağına göre değişiklik gösterir. Bütçeniz ve isteğiniz ne ise ona göre uygun bir paket seçmeniz mümkündür.  

 

Nişan fotoğrafçısı bayan 

Nişan fotoğrafçısı bayan olarak tercih ediliyor genelde. Bunun pek çok nedeni olabiliyor. Çiftler kendine göre bazen bunun daha avantajlı olduğunu düşünebiliyor. Bu yüzden de bayan nişan fotoğrafçısı arıyor.  

Aslan stüdyo olarak profesyonel kadromuzla beraber en özel anlarınızda yanınızdayız. İsterseniz nişan çekimi, kına çekimi, düğün çekimi, isterseniz de dış çekimleriniz de bizlere ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret edip daha fazla albüm örnekleri inceleyebilirsiniz.  

Arslan stüdyo düğün klibi, düğün hikayesi, düğün videosu, düğün çekimi, nişan çekimi, kına çekimi, mezuniyet çekimi, hamile çekimi, yenidoğan çekimi, kişisel çekim, moda çekimi, ürün çekimi alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İnstagram