Düğün

Düğün

düğün fotoğrafçısı

Düğün her genç kızın rüya gibi gelen hayalidir. Her genç kız baba evinden telli duvaklı gelin olarak çıkmak ister. Aynı zamandı bir kez evleniyorum diyerek ten düğünün de en güzel şekilde olmasını ister. Dış çekimler, iç çekimler, davetiyeleri düğünün salonu, misafirleri ağırlamak, müzik, ikramlar, kız evi adetleri , oğlan evi adetler, gelin alma , gelin başı, gelinlik, damatlık, gelin arabası süsü daha geriye gelecek olursak kız isteme, nişan, kına gecesinden tutun da gelin ayakkabısının altına yazılacak isimlere kadar çok düşündürücü ve meşakkatli işlerdir. Ancak tüm bunların tatlı telaşı bitip de eşinizle evinizin kapısından içeri girdiğiniz anda tüm o yük üzerinizden kalkacak. Ve sevdiğiniz insanla mutlu bir hayatın başlangıcına erişim sağlayacaksınız.

gelin damat fotoğrafçısı

Düğün Albüm Paketi

Düğünü yaparken her detayı kendi istediğiniz gibi şekillendirmeniz gerekir. Düğün Paketi seçerken de aynı özeni göstermelisiniz. Düğünün Fotoğrafları oldukça önemli detaylardır. Fotoğrafçılarda da Düğününüz için Paket seçmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Bu süreçte ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI olarak sizin yanınızdayız. Bunun için size düğün paketlerimizi sıralayabiliriz. Çekimlerimiz sabah kuaförde başlayıp akşam ilk dans ve nikah anına kadar tüm detaylar HD olarak küçük görüntüler şekilde kayda alınmaktadır. Kuaför hazırlıkları, kız isteme veya aile ile birlikte yenilen yemek, dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları esnasındaki görüntüleri kayda alıyoruz. Klip müziklerini en az 3 farklı müzik olmak şartıyla siz belirliyorsunuz. Daha sonra en keyifli görüntülerden 2 – 10 dk arasında değişen klipler meydana  getiriyoruz.

fotoğrafçı ankara

Düğün Paketleri

Paket 1

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×60)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Poster

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “30” Adet

Paket 2

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×80)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “35” Adet

Paket 3

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×90)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

2 Adet Cep Albümü

2 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “50” Adet

Bu Düğün Paketleri arasından dilediğinizi seçebilir ve albüm tasarımızı kendi istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Sizin en özel gününüzü kendimize en özel vazife belliyoruz. Ve düğün sürecinde siz mutluluğunuzu inşa ederken bizde elimizden gelen gayreti göstermeye ve üzerimize düşen katkıyı sağlamaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.