Düğün videoları dış çekim | Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Düğün videoları dış çekim 

Dış çekimde albüm için fotoğraflar çekilebileceği gibi düğün videoları dış çekim olarak da yapılır. Eğer bu video klip şeklinde olsun istiyorsanız ortalama 2 ile 6 dakikasında bir video ortaya çıkar. Full video şeklinde istiyorsanız çekimi başından sonuna kadar video çekimi olur. Genelde klip şeklinde video istenir. Çünkü bu videolar kısa olması sebebiyle hem izleyenleri sıkmaz hem de içerisinde çok romantik anlar barındırır. Profesyonel olması sebebiyle de bir filmin fragmanı gibi veya bir müzik klibi izliyorsunuz gibi bir his olur. Video bittiğinde bile baştan tekrar izlemek istersiniz. Dış Çekim Ankara  uzun bir video istiyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Örneğin o günün hava durumunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Fotoğrafçınız ve siz yağmurlu bir havada beyan başka olumsuz hava şartları altında çalışırken zorlanabilirsiniz. Bu sebeple hava durumunu önceden kontrol etmeniz çok önemlidir. Fotoğrafta bu olumsuz hava şartları bazen lehinize çevrilebilirken videoda bu çok zordur. Zaten profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile çalışıyorsanız fotoğrafçınız mutlaka hava durumunu kontrol edecektir. Ve bununla ilgili size bilgi verecektir. Eğer olumsuz bir durum varsa çekim sizlerin isteğine göre başka bir tarihe alır. 

fotoğrafçı ankara

 

Wedding video 

Wedding video konusu günümüzde klasik düğünü anlayışının çok daha ötesine çıkmıştır. Bundan 10 sene öncesine kadar çok daha farklı albümler ve çok daha farklı videolar vardı. Günümüzde Çağdaş fotoğrafçılık anlayışı ortaya çıkmıştır. Bununla beraber profesyonellik de önem kazanmıştır.

düğün klibi

Drone ile düğün  videosu 

 

Son olarak düğün videonuza farklı bir hava katmak isterseniz drone kullanabilirsiniz. Klasik düğün anlayışının dışında olursunuz. Hem gelin alma töreni hem nikah seremonisine hem de eğer bir kır bahçesinde düğününüz olabilir. Düğün salonu kısmının drone ile düğün videosu çektirebilirsiniz. Uzayda düğün kliplerinde drone kullanımı çok fazladır. Sizler de profesyonel olarak düğün albümünüzü ve düğün klibinizi  istiyorsanız Arslan Stüdyo olan bizlerle iletişime geçmeniz yeterli. Web sitemizde albüm örneklerimizi ve klip örneklerimizi inceleyebileceğiniz gibi ofisimize gelip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnstagram için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.