Düğün video klip

Düğün video klip

Video düğünlerin vazgeçilmezi olsa da klipler artık daha da önem kazanıyor. Çiftler 2-3 saatlik bir düğün videosu yerine iki ile altı dakika arasında olan klipleri daha çok tercih ediyor. Çünkü bu klipler bir müzik klibi gibi romantik görüntülerden oluşuyor. Düğün video klip çekimleri düğün fotoğrafçısı tarafından yani aynı ekip üzerinden yapılıyor. İsterseniz dış çekim yaptıracağınız günde aynı anda video klibinizi de çektirebilir, isterseniz video klip için ayrı bir organizasyonda yaptırabilirsiniz. Yine sizin isteğinize göre gelinlik ve damatlık da olabileceğiniz gibi farklı kıyafet tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Genel olarak düğün kliplerinde gelin ve damat yalnız olarak çekilse de tercihe göre bu klipleri arkadaşlar ya da ailede dahil olabilmekte. Eğlenceli izlediğinizde sizi gülümsetecek bir video klip istiyorsanız arkadaşlarınızı ve ailenizi dahil edebilirsiniz. Tamamen romantik dakikalardan oluşan bir klip istiyorsanız kurgusu gelin ve damat üzerine yoğunlaşmış bir çekim isteyebilirsiniz.

ankara düğün fotoğrafçıları

Düğün videosu

Düğün videosu gelinin kuaför çekiminden başlayarak gelin alma, konvoy ve düğün salonu çekimlerinin tamamını kapsar. Genel olarak düğün salonlarının belirli fotoğrafçıları ve kameramanları olsa da sizler çalışmak istediğiniz fotoğrafçıyı da getirebilirsiniz. Çünkü bazen düğün salonlarına bağlı olarak çalışan fotoğrafçılar ve kameramanlar ile ilgili büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bunları bize gelen şikayetler doğrultusunda anlıyoruz. Pek çok kişi zaten salona bağlı olan bu fotoğrafçıların işlerini pek önemsemediğinden ve güzel sonuçlar alamadıklarından bahsediyorlar. Böyle bir durum yaşamamak için sizlerde önceden ayarlayacağız bir fotoğrafçı ile anlaşıp düğün salonuna da kendi fotoğrafçınızı getireceğinizi söyleyebilirsiniz.

fotoğrafçı ankara

Düğün klibi

Düğün klibi diğer videoları göre çok daha kısa olsa da çok daha fazla şey anlatır. Gelin ve damadın birbirlerine olan duygularını çok iyi yansıtır. 3 saatlik bir düğün salonu videosu kişileri o kadar tatmin etmezken 3 dakikalık bir düğün klibi videosu çok daha yoğun bir anlatıma sahip olacaktır. Dış mekan çekiminde vazgeçilmez olmaya devam edecektir. Yeter ki düğün fotoğrafçısı sizi anlayabilen ve gerektiği yerde yaratıcılığını kullanıp en ufak objelerle bile düğün klibi ne renk atabilen birisi olsun. Sizlerde düğün klibi çektirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak için isterseniz ofisimize gelebilir, isterseniz telefon üzerinden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Örnek düğün klibi videolarımızı ve örnek dış çekim albümlerimizi web sitemiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.