Düğün öncesi klip

Düğün klibi düğün gününün hazırlıklarının dahil edildiği bir kliptir. Burada kısa da olsa profesyonel bir çekim yapıldığı için aslında düğün filmi olarak da adlandırılmaktadır. Bundan önceki zamanlarda albümlerde sadece düğün gününün çekimlerine yer verilirdi. Bunun yanında dış mekanda çekimler olurdu. Yıllar geçtikçe her alanda olduğu gibi fotoğrafçılık alanında da bazı gelişmeler yaşandı ve artık düğün öncesi klip de kullanılıyor. En önemli anlar kayıt altına alınıyor. Düğün hikayesi anlayışı klasik Düğün anlayışından bu sebeple çok daha farklıdır ve klasik video çeşidi olmadığı için izleyenleri de sıkmaz. Hatta video bittikten sonra tekrar tekrar başa alınıp izlenilir. Bu videoların en büyük özelliği budur. Zaten çok kısa olduğu için ve harika görüntüler barındırdığı için tekrar tekrar seyretmek istersiniz. Özellikle bu sizin düğün klibinizse.

Düğün klibi fiyatları

Düğün klibi fiyatları için en önemli nokta çiftlerin kendileri için belirleyeceği bütçedir. Çiftin bütçesi ne uygunsa ona göre bir mekan seçilir. Ona göre videonun kaç dakika olacağı belirlenir. Her bütçeye uygun düğün klibi seçimi yapılabilir. Yani düğün klibi için illaki milyarlar harcanacak diye bir durum yoktur. Herkes bütçesi oranında klibini çektirebilir. Eğer farklı farklı mekanlarda çekim yaptırmak isterseniz bu klip bir günde tamamlanmayabilir. Belki 2-3 gün boyunca video çekimlerimiz devam eder. Bunun tamamen sizin isteğiniz belirler bu maliyeti ve yorumculuğu biraz daha arttırabilir. Böyle olursa farklı kıyafetler giyme şansınız da doğar. Dolayısıyla daha profesyonel bir görüntü elde edilir. Kısacık bir videoda çok büyük bir emek oldu anlaşılır.

Düğün hikayesi klibi

Düğün hikayesi klibi için düğün filmi de deniyor demiştik. Film olur da yönetmeni olmaz mı? Elbette olur. Bu klibinde bir yönetmeni, kurguyu belirleyen bir senaristi mutlaka olur. Tabi profesyonel düğün fotoğrafçısı ile beraber çalışıyorsanız. Ayrıca klibi düzenleyen kişinin de çok iyi montaj bilmesi, bu kurguya senaryoya uygun bir çalışmayı yapıp bilmesi gerekir. Nereleri birleştireceklerini bilmeli, nereleri çıkaracağını bilmeli, doğru ışık ayarlanmalı. Videonun konusu seçilmeli. Kullanılacak müzikler çiftlerle beraber tercih edilmelidir. Düğün klibi için profesyonel bir ekip arıyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin.

İnstagram için tıklayın.