Düğün hikayesi 

Düğün hikayesi adı üzerinde düğün gününüzün hikayeleştirilmesidir. Düğün gününün sabahından düğünün bitimine kadar ki olan anı kapsar. Klasik fotoğrafçılık anlayışından farklı olarak daha profesyonel görüntüler almayı amaçlar. Film tadındadırSabah kuaföre gittiğiniz andan başlanır. Akşam düğün salonundan çıktığınız ana kadar bu çekim devam eder ve çekimde belirlenen önemli yerler seçilerek güzel bir kurgu oluşturulur. İşte bu o düğünün hikayesi anlamına gelir. Tamamen kurgusal olabileceği gibi doğal olan anlarda çekilebilir. Kısa bir filmdir aslında. O yorucu günü yıllar sonra 45 dakikalık bir video ile hızlandırılmış şekilde izleyebilirsiniz. Düğün günü çekimi sadece fotoğrafla olurdu ancak günümüzdeki çiftler fotoğrafın yanında videoyu hem de sadece videoyu da değil düğün klibini de istemektedir.  

 

 

Düğün klibi Ankara 

 

Düğün hikayesi Ankara şehrinde de oldukça önemlidir. Buradaki çiftlerde düğün kliplerinde bu öyküsel tada varmak ister. Neticede bir kez evlenirsiniz ve bu anların duygularını bitirmek istemezsiniz. Yıllar sonra albümlerinize baktığınızda o heyecanlar aklınıza gelir. Bunu sevdiklerinizle yakınlarınızla paylaşırsınız. Dolayısıyla bu anılar hiç eskimez. Sizlerde baktıkça ilk günkü heyecanla aynı mutluluğu yaşarsınız.

 

Düğün hikayesi fotoğrafçısı 

Düğün hikayesine düğün günü hikayesi düğün klibi veya düğün belgeseli adı da verilir. 10 sene öncesine kadar böyle bir şey hiç bilinmezken günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Hem fotoğraf makinelerinin ve teknolojik aletlerin gelişmesi hem de fotoğrafçıların daha profesyonel hale gelmesi sebebiyle artık geleneksel fotoğrafçılık anlayışından Çağdaş fotoğrafçılık anlayışına geçilmiştir.  

Eğer sizde yakın zamanda bir düğün yapmak istiyorsanız ve bir düğün hikayesi fotoğrafçısı arıyorsanız bir an önce randevu almanızı öneririz. Hem düğün sezonu yoğunluğuna kalmamak hem de işinize riske atmamak adına randevularınızı imkan varsa en az 40 gün önceden almanızı tavsiye ederiz.  

Fiyatlar ise seçeceğiniz albüme göre değişiklik gösterecektir. Birçok albüm paketi bulunmaktadır. Bu albüm paketlerinden hangisi sizin bütçenize uygun ise onu tercih edebilirsiniz. Fotoğraf sayısı fazla olan albümler doğal olarak daha pahalı olacaktır. Albüm paket örneklerini inceleyip kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İnstagram