fbpx

Düğün fotoğrafçısı Kapadokya

düğün fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı Kapadokya 

Düğün fotoğrafçısı Kapadokya araştırması yapan kişileri iki grupta inceleyebiliriz. Bunlardan ilki yurt dışında yaşayıp düğününü Türkiye’de yaptırmak isteyen ve fotoğrafçısını da burada arayan çiftlerdir. Diğeri ise düğünü için en iyi fotoğrafçıyı bulmaya çalışan ve bunun için de şehir ayrımına girmeden tüm Türkiye’deki fotoğrafçıları araştıran çiftlerdir. Sadece şehir olarak düğün fotoğrafçısı araştırıldığında bile karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır. Dolayısıyla düğün fotoğrafçısı Kapadokya denildiğinde çok fazla seçenek karşımıza çıkar. Elbette bu fotoğrafçıların hepsi de profesyonel değildir.

Aralarından amatör olanlar da vardır. Çiftlerin memnun kalmadığı fotoğrafçılarda vardır veya çok tecrübeli ve uzman fotoğrafçılarda vardır. İşte bu noktada profesyonel fotoğrafçı bulmak için güzel bir araştırma yapmak gerekir. En azından o fotoğrafçının google yorumlarına web sitesindeki yorumlarına varsa sosyal medya hesaplarındaki yorumlara bakılması gerekir. Bulabiliyorsanız referanslarını bulmanız aklınızdaki soruları onlara sorabilmeniz gerekir. Yüz yüze görüşme yapmadan önce örnek albümlerini düğün kliplerini inceleyebilmeniz gerekir. Daha sonra eğer bunlar sizin hoşunuza gittiyse kendi albümünüzü de bu kişilere yaptırmak isterseniz yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz gerekir. Öncelikle çalışacağınız fotoğrafçının profesyonellerinden emin olmanız gerekir. Fiyat konusu ikinci planda olmalıdır.  

 

düğün klibi

Kapadokya’daki düğün fotoğrafçıları 

 

Kapadokya’daki düğün fotoğrafçıları ne kadar fazla ise ortaya çıkan albüm çeşitliliği de o kadar fazladır. Çünkü her fotoğrafçının yorumu konsepti, albüm anlayışı birbirinden farklıdır. Bu yüzden ortaya bambaşka albümler ve kareler çıkar. Sizler ise doğru fotoğrafçıyı örnek albümlerine bakıp seçebilirsiniz. Her fotoğrafçının albüm paketi ve bunların fiyatı farklıdır. Bir fotoğrafçı belki aynı albüm paketi için bin lira ücret verirken ötekisi 3000 lira ücret verebilir. Aradaki farkı profesyonelliğine ve tecrübesine bağlayabilir. Bu noktada herkes fotoğrafçının da örnek albümlerine bakmalı. Arada gerçekten bu fiyat uçurumuna değecek bir fark olup olmadığı gözlemlenmektedir.

Hemen hemen aynı olan albümler için sırf bu pahalı demek ki daha profesyonel gibi bir yaklaşım doğru olmayacaktır veya bu kişi albümlerine daha ucuz fiyattan satıyor demek ki, daha kalitesiz bir iş ortaya çıkıyor diye düşünmemek gerekir. Fiyatı ikinci plana atın dememizde ki asıl sebep de budur zaten. Öncelikle profesyonelliğinden emin olduğunuz kişiyi seçin. Daha sonra fiyat üzerine anlaşmanızı yapın. Çünkü çok pahalı bir şekilde albüm verip verdiğiniz paranın sonucunu alamayadabilirsiniz. Bu sefer düşük kadar para verdik ama albüm istediğimiz gibi olmadı diye üzülürsünüz.  

Bizler Arslan stüdyo olarak her bütçeye uygun albüm paketleri sunmaktayız. Bu albüm paketlerinden hangisi sizin bütçenize uygunsa ona göre çalışmalar yürütmekteyiz. Örnek albümleri müzik kliplerimizi istediğiniz zaman web sitemiz üzerinden inceleyebilir, bunlarla ilgili detaylı bilgiye bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.  

İnstagram için tıklayın

Yorumlar

 1. Kadriye Yıldız says:

  Düğün klibi çekiyor musunuz şehir dışında geliyor musunuz

  Cevapla
 2. Asdfh says:

  Yaptığımız albümleri ne kadar sürede teslim ediyorsunuz

  Cevapla
 3. Pires says:

  Nasılsınız iyi misiniz çekimleriniz çok harika bunu belirtmek istemiştim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.