Düğün Fotoğrafçısı Kampanya

Düğününüz ,bayramımızdır. Ankara Düğün Fotoğrafçısı olarak sizin düğününüzü kendi bayramımız ilan ediyor ve hepimizin en mutlu şekilde geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz.Bunun için Düğün Fotoğrafçısı Kampanya ‘ları mıza göz atabilirsiniz. Tüm düğün fotoğraflarınızı en kaliteli ve en özenli şekilde çekiyor ve özenle albüm içerisine yerleştiriyoruz. Her şey sizin istediğiniz gibi olacak. Ve hiçbir aksilik çıkmayacağını da temin ederiz. Düğünler için uygun paketlerimiz de vardır. Düğün Fotoğrafçısı Kampanya larımızı;

Galerimize de buradan göz atabilirsiniz.

Düğün Hikayesi

Çekimlerimiz sabah kuaförde başlayıp akşam ilk dans ve nikah anına kadar tüm detaylar HD olarak küçük görüntüler şekilde kayda alınmaktadır. Kuaför hazırlıkları, kız isteme veya aile ile birlikte yenilen yemek, dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları esnasındaki görüntüleri kayda alıyoruz. Klip müziklerini en az 3 farklı müzik olmak şartıyla siz belirliyorsunuz. Daha sonra en keyifli görüntülerden 2 – 10 dk arasında değişen klipler meydana  getiriyoruz.

Düğün Klibi paketlere dahil değildir dileğiniz pakete ilave edebilirsiniz.Düğün Fotoğrafçısı Kampanya larımız şöyledir.

Paket 1

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×60)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Poster

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “30” Adet
Paket 2

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×80)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “35” Adet
Paket 3

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×90)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

2 Adet Cep Albümü

2 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “50” Adet

fiyatlandırmayı yerimize gelerek yada telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.

Çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte teslim etmekle beraber en güzel pozlarınızı da bu karelerde görebileceksiniz. Düğününüzde sizleri asla yalnız bırakmıyoruz. Kuaförde başlayan serüvenden düğünün sonuna kadar en güzel anlarınızı karelemekteyiz. Bu karelemek diye bahsettiğimiz olay sadece deklanşöre basmakla olan bir iş değil. Bu yüzden sizin için tüm hünerlerimizi ortaya koyacak. Ve en özel anlarınızın en güzel anınız olarak geçirmenize. Ve bu anların hatırlarını en güzel şekilde çekeceğimize garanti veriyoruz. Gerek iç çekim gerek dış çekim ,hamile dış çekimleri, salon çekimleri, kuaför çekimleri, drone çekimleri, klipler ve daha bir sürü çekimde sizin yanınızdayız. Güvenle arayabilirsiniz.