Düğün fotoğrafçısı fiyatları 

Düğün fotoğrafçısı fiyatları 

Düğün albümleri düğünlerin vazgeçilmezidir. Bütün çiftler en güzel anlarının kayıt altında tutulmasını ister. O yüzden hem iyi bir fotoğrafçı hem de uygun fiyatlı fotoğrafçı arayışına girer. Fotoğrafçı araştırmaya başladıysanız çok farklı albüm paketleri ve çok da farklı fiyatlar görebilirsiniz. Bazı fotoğraf stüdyolarının ücretleri çok düşükken bazılarının ücretleri de olması gerekenin çok çok üstünde olabilir. Bunu fotoğrafçının profesyonelliği kullandığı ekipman çalıştırdığı eleman belirler. Çok farklı albüm paketi seçenekleri olduğu için kendi bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.  

dış çekim ankara

Düğün fotoğrafçısı ücretleri 

Albümün fiyatını belirleyen fotoğraf sayısı fotoğrafların boyutu seçilen albüm ve düğün klibidir. Uygun bir bütçe ile bunu halletmek istiyorsanız fotoğraf sayısında veya fotoğrafların boyutunda biraz fedakarlık yapmanız gerekebilir ama her şey dört dörtlük olsun bir kere daha mı evleneceğiz diyorsanız VIP üye albümleri de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin bütçenize bağlıdır. Örneğin düğün klibi istemezseniz fiyat daha da düşecektir. Fiyatlamada bir diğer önemli konu da çekimin ne kadar süreceğidir. Çekimin düğün boyunca hatta gün boyunca devam etmesi farklı bir ücret gerektirir. Ya da sadece düğünün belli bir kısmında çekim isterseniz daha uygun fiyatlı olacaktır.

 

düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafçısı fiyatları Ankara 

Düğün fotoğrafçısı fiyatları Ankara şehrinde de farklılık göstermektedir. Çalışmak istediğiniz her fotoğrafçı kendine özgü albüm paketini ve fiyatını sizlere sunacaktır. Seçtiğiniz fotoğrafçı profesyonel düğün fotoğrafçısı olmalıdır. Bu sayede albümünüz emin ellerde olur. Fotoğrafçı seçiminizi tamamladığınızda çekim günü gelmeden önce kapora ödemesi yapmanız gerekirBu kapora o günün randevusu için alınmaktadır. Kapalı daha sonra kalan ücreti çekim günü veya çekimden 3-4 gün öncesinde ödeyebilirsiniz. Bazı fotoğrafçılar bizler gibi tüm dijitalleri verirken bazıları ise sadece seçilen fotoğrafları basıp vermektedir dijitalleri ücretinin dışında tutmaktadır. Eğer dijital fotoğrafları da isterseniz sonrasında size ek ücret çıkarmaktadır. Bunları fotoğrafçı ile en baştan konuşmanızı tavsiye ederiz. Bizler Arslan stüdyo olarak dijital fotoğraflar için ekstra ücret talep etmeyiz, albümle beraber hepsini teslim ederiz.  

 

Fiyat konusunda detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.