DÜĞÜN DRONE ÇEKİM

Düğün drone çekim hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Drone videografisi, havada yüzlerce metrelik havada asılı duran bir drone olarak düğün videosunu filme pratiğini alır ve töreni tüm ihtişamıyla yakalar. Drone’lar, kamera akışının çekilirken canlı bir önizlemesini görebilen bir yer operatörü tarafından çalıştırılır. Bir drone, yüksek bir irtifadan ateş ettiği için ana düğün törenini bütünüyle çekmeyi çok kolaylaştırır. Drone ile dış çekim çok daha uygundur. Buna bir hava kamerasıyla mümkün olan çeşitli sinema hareketlerini de ekleyin ve olasılıkların neden tam anlamıyla sonsuz olduğunu bileceksiniz. Bir drone ile çekim yaparken yaratıcılığın sonu yoktur.

 

Drone İle Düğün Çekimi

 

Hava videografisi fikri yeni bir şey değil. Havadan veya yüksek bir görüntünün çekilmesine izin verir, bu da özellikle en iyi görüntülerden bazılarını elde etmenin en iyi yolu olabilir, özellikle de yerden çekim yaparken çeşitli şeyler veya insanlar dururken. Artık büyük bir dönüm noktasının önünde bir grup insanın mükemmel atışını kaçırmaya gerek yok. Ayrıca düğün drone çekim oldukça hesaplıdır.

 

Drone ile düğün çekimi profesyonel yapılması gereken bir iştir. Bu, herkesin birbirleriyle nasıl etkileşimde bulunduğu da dahil olmak üzere neler olup bittiğini görebilmesi nedeniyle düğün fotoğrafçısının yakalayabileceği şeylerin ötesine geçmeye yardımcı olabilir.

 

Drone çok rahatsız edici olmayabilir, gelin ve damadın yanı sıra misafirlerinin çekilmesine izin verir. Tören, din adamlarının yanı sıra izleyicide oturan herkesin üzerinde uçan drone hava fotoğrafçılığı içerebilir. Drone ile dış mekan çekimi çok avantajlıdır. İlk öpücüğü ve hava değişiminden halka değişimini yakalayabilir – yerde duran fotoğrafçının elde edebileceğinden tamamen farklı görüntüler.

 

Drone Fotoğrafçılığı

 

Drone fotoğrafçılığı ve videografisi kullanılarak düğünlerde, özellikle resepsiyonda çok sayıda aksiyon çekimi yapılabilir. Drone ile dış mekan çekimi sanıldığından daha ucuzdur. Birçok gelin ve damat, pastanın kesildiği hava atışlarını ve herkesin dans etmesini istiyor. Daha sonra fotoğraf ve video kapsamına bakmak çok eğlenceli olabilir – ve her şeye bu açıdan bakmak çok daha samimi hissettirebilir.

 

Drone ile düğün çekimi her zamana uygundur. Henüz bir düğünde drone görmediyseniz, bekleyin! Popülerlik artıyor ve düğün planlayan daha fazla çift, fotoğraf paketlerinin bir parçası olarak eklemeyi düşünüyor. İnsanların düşündüğünden daha uygun fiyatlı ve bir düğün albümüne giren tüm standart fotoğraf ve videolardan ferahlatıcı bir değişiklik olabilir.

İnstagram için tıklayın.