Drone fotoğraf çekim fiyatları

Drone ile fotoğraf ve video çekimi sadece düğünler için geçerli değildir. Birçok insan kişisel olarak da dur onu çekimlerinde kullanılır. Bunların fiyatı da yine normal fotoğraf çekim fiyatlarından farklıdır. Normal fotoğraf çekimi için istenilen herhangi bir alan kullanılabilirken drone için drone uçacak alanında belirlenmesi için daha boş ve rahat alanlar tercih edilmelidir. Yine başka özel günlerde de drone kullanılmaktadır. Nişan, kına, mezuniyet, doğum günü gibi günlerde de drone tercih edilebilir. Drone fotoğraf çekim fiyatları fotoğrafçıya göre değişiklik gösterecektir.

Drone dış çekim fiyatları

Drone dış çekim fiyatları seçilen albüm paketine göre yapılmaktadır. Örneğin bizler de 3 farklı albüm paketi seçeneği vardır. Bunlar boyutlarına ve içerdiği fotoğraf sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında dış çekiminde drone kullanmak isterseniz çok daha güzel albümler elde edilmektedir. Drone kullanımı profesyonel fotoğrafçının işidir. Çünkü drone uçurulacak mekanın buna uygun olması, uçuş açısının hesaplanması çekim açılarının buna göre oluşturulması gerekir. Drone ile çekim yapılacak yerde iyi bir ışık ayarının da olması gerekir. Tüm bunları profesyonel bir düğün fotoğrafçısı yapabilir. Havadan alınan görüntüler albümleri ve klipleri daha güzel anlar katılmasını sağlar. Dış çekim albümünüzde drone tercih etmeniz halinde fiyatlar biraz daha artacaktır. Ama siz yine de kendi bütçeniz uygun bir albüm paketi ile drone da tercih edebilirsiniz. Neticede her bütçeye uygun albüm paketi vardır.

Drone foto çekimi

Yıllar sonra anılarımıza göz atmak istediğinizde emin olun hiç pişman olmayacağınız fotoğraflar ortaya çıkacaktır. Eski günleriniz için kendinize yukarıdan bakmak olayları ve kendinizi yukarıdan bir başka gözle görmek hoşunuza gidecektir. Fotoğraf çekimlerde durumun çok fazla yüksekten uçurulması da zaten gerek yoktur. Tepeden bakış açısına sahip olunan alanlarda da fotoğraf çekilebilir ki böylesi daha güzel olacaktır. Video için belki droneun çıkabileceği kadar yukarıya çıkması anlık görüntüler açısından önemli olabilirken fotoğraf için bunun bir emniyeti yoktur.

Drone foto çekimi veya video düşünüyorsanız hem özel günlerinizde hem de kişisel olarak bu çekimleri yapmaktayız. Bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnstagram için tıklayın.