Drone düğün çekim

Hayatımızın en güzel ve en özel anlarını doğal olarak kayıt altında tutmak isteriz. Düğün günü seçtiğiniz fotoğrafçının kameramanın kesinlikle profesyonel olması çok önemlidir. Hem düğün gününde hem dış çekiminiz de profesyonel bir fotoğrafçı, kameraman, görüntü yönetmeni ile harika kareler ortaya çıkartabilirsiniz. Bunları yaparken kişiler kişilerin profesyonelinden yararlandığınız gibi teknolojik aletlerden de yararlanabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi drone düğün çekim de drone kullanmaktır.

Çok daha güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Düğün çekiminin sadece klip kısmında değil, full video kısmında da drone kullanılabilir. Örneğin gelin alma kısmı araçların gidişinin havadan görüntüsü, gelin arabaya binerken havadan görüntüsü bu videoya eklenebilir. Uçuş açılarının kesinlikle hesaplanması gerekir. Eğer düğün yeri bir kır bahçesinde ise drone ile çekime düğün boyunca da devam edilir. Burada çok daha güzel anlar kaydedilmiş olur. Havadan bakış ile tüm alan ve herkes gözükmüş olur.

Drone dış çekim

Dış çekim sizlere drone kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızda aynı zamanda düğün klibinizde de drone çok güzel olacaktır. Droneların illa ki çok yüksekte olması gerekmez. Size havadan bakacak şekilde de yükseltip farklı açılar oluşturup o alanlarda da fotoğraf çektirebilirsiniz. Drone dış çekim günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Kliplere kattığı ayrı havadan dolayı çokça tercih edilmektedir. Yavaş yavaş klasik düğün albümü anlayışından kaçmakta ve daha özgür daha yaratıcı albümler oluşturulmaya başlanmaktadır.

Drone dış mekan çekimi

Drone dış mekan çekimi denildiği zaman akla muhtemelen daha doğal ortamlar gelir. Örneğin bir sahil kenarı veya ağaçlık yemyeşil bir alan… Buraların manzarası çok güzel olduğu için havadan da inanılmaz görüntüler elde edilecektir. Drone zaten fotoğraflara ve videolara çok ayrı bir hava katar. Kesinlikle drone kullandığınıza pişman olmazsınız. Zevkle izleyeceğiniz görüntüleri elde etmiş olursunuz. Özellikle fotoğrafçınız kameramanının ve yönetmeniniz teknik biliyorsa ortaya harika bir klip ve albüm çıkacaktır. Drone dış mekan çekimi istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak hem albümlerinizi hem de kliplerinizi çektirebilirsiniz. Geç olmadan randevunuzu alın.

İnstagram için tıklayın