Dış çekim salıncak 

Dış çekim ve konseptleri bu kadar önemli olunca tabii ki çiftlerde farklı farklı pozlar araştırıyor. Diğerlerinden daha değişik bir albüm olsun kimseninkine benzemesin istiyor. Bu yüzden de nerede çekilsem nasıl poz versem nasıl giyinsem gibi soruların araştırmasını yapıyor. Bizler de bu zamana kadar birbirinden çok farklı dış çekimler gerçekleştirdik. Çiftlerin isteği doğrultusunda boş bir alanda çektiğimiz fotoğraflar da oldu. Yemyeşil bir doğanın ortasında çekindiğimiz fotoğraflarda oldu. Bir sahil bölgesinde çektiğimiz fotoğraflarımız da oldu. Bu anlamda çiftler ne isterse bizler onu gerçekleştirmeye çalıştık. Şu an dış çekim için farklı aksesuarlar kullanılıyor. Bu aksesuarların yanında farklı mekanlar tercih ediliyor.

Önceden sadece dua ortamları tercih edilirken bugün kapalı mekanlar izin veriliyorsa eğer müzeler tarihi bölgelerde de çekimler gerçekleştirilebiliyor. Fotoğrafın yanında düğün klibi çekimininde uygun olacağı alanlar tercih ediliyor. Çünkü fotoğraf çekimi yapılırken düğün klibi de aynı gün çekiliyor. O yüzden her ikisi için de uygun alanlar tercih etmek gerekiyor. Örneğin çok araştırılan ve sevilen dış çekim salıncak. Bu salıncaklar çocukların parkta oynadığı sıradan salıncaklar değil elbette böyle bir görüntü hiç bir fotoğrafta hoş durmaz. Bunun için daha profesyonel özenle hazırlanmış salıncaklar kurulabileceği gibi kendiliğinden bu salıncaklara sahip olan bölgelerde de çekim yaptırmak mümkün. Dış çekim salıncak denildiğinde aslında akla gelen pek çok yer mevcut. Bizler sizlerin çekim yaptırmak istediği yere bu salıncağa gidip kurabileceğimiz gibi daha önceden kurulmuş alanlarda da bunu çekebiliyoruz. Örneğin lavanta kokulu köyü mutlaka duymuşsunuzdur. 

 

Dış çekim lavanta kokulu köy 

 

Dış çekim Lavanta kokulu köy konusunda araştırmalar yapıyorsanız gerçekten güzel bir tercih yapmak üzeresiniz diyebiliriz. Çünkü dış çekim için oldukça fazla tercih edilen bir mekan. Doğal bir arka plan oluşturmaktan ve buraya salıncak kurulabilmek de ve halihazırda bulunan salıncaklarda mevcut. Dış çekim ve hayal ettiğiniz pozları burada gerçekleştirebilirsiniz. Çekim yapılması çok rahat aynı zamanda sizi hiç sıkmayacak ve gelmeyecek bir ortam tamamen lavanta kokularının içerisinde kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bir dış çekim mekanı diyebiliriz.

İnstagram