Dış Çekim Mekanları

Dış Çekim Mekanları

ankara düğün fotoğrafçısı

Nişan ve düğünden bahsedilince tabiki ilk akla gelen düğün fotoğrafları oluyor. Yeni bir başlangıca adım attığınız bu günlerde her şeyin kusursuz olmasının sizin için ne kadar ne ifade ettiğinin farkındayız. Bir düğünü düğün yapan en önemli ayrıntılardan biri de düğün fotoğrafları. Günümüzde çok farklı alternatifler mevcut.

Kusursuz bir düğün için düğün fotoğraf çekimi olmazsa olmaz. Bunun için oldukça profesyonel kişilerle çalışmanızda ekstra önemli. Fotoğrafçıların ne kadar farklı mekanlarda çalıştığı, daha önce yaptığı çekimler, müşteri memnuniyeti; küçük bir araştırma yaptığınızda dış mekan fotoğraf çekimi için sizi doğru kişiye yönlendirecektir. O muhteşem günde çekilen fotoğraflar anı ölümsüzleştirecek, yıllar sonra bile baktığınızda sizi gülümsetecektir. Doğal ve tarihi güzellikleriyle bilinen Ankara dış mekan fotoğraf çekimi yaparak özel günlerinizi ölümsüzleştirebileceğiniz birçok mekana sahiptir. Harika manzaraya sahip vadilerden, tarihi sokaklara kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mekanlar mevcut. Üstelik bu mekanların pek çoğunda çekim yapmak için herhangi bir ücret ödemeniz ya da izin almanız gerekmiyor. Kabul ediyoruz Ankara düğün fotoğrafçısı olarak çekilecek bir Kız Kulesi, tarihi yalılar, boğaz manzaralı evler yok ama Anıtkabir var…  Buna karşılık şahane bir Göksu Parkı dış çekim yapabilirsiniz. Ankara’da düğün fotoğrafı için en çok tercih edilen yerlerden biridir. Göksu Parkı dış çekim örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

ankara düğün fotoğrafçısı

Beypazarı, Dikmen Vadisi, Seğmenler Parkı, Mogan Gölü ve daha bir çok doğal mekan sizi bekliyor. Bu mekanlarda yaz çekimleri başka kış çekimleri bambaşka güzel. Düğün fotoğraf çekimi birkaç temel unsurdan oluşuyor.

Dış çekim makyajı

DIŞ ÇEKİM MEKANI

Mekanın fotoğraflara katkısı ortalama olarak %20 , teknik yeterlilikler ise % 30 dur. Geriye kalan % 50 lik kısım ise tamamen sizin enerjinize bağlı. Eğer çift mekanda çekim yaptırmak istiyorsanız; mekanlar, ortam ve renk olarak birbirinden farklı tercihleriniz olmalıdır. Yeşil alan bir yerden başka bir yeşil alana geçmenin çekim açısından bir katkısı yoktur. İkinci bir dış çekim mekanları için size Altın Köşk diğer adıyla Merik Konağı’nı tavsiye edebiliriz. Altın Köşk; Ankara düğün fotoğrafçısı isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında geliyor. Düğün günü çekimlerde fazla yorulmamak için tercih edilebilecek mekanlardandır.

Ankara’da evlenen çiftlerimizin çok tercih ettikleri fotoğrafçılardan birisi olarak sizlere mekan ve fotoğraf çekimi konusunda fikirlerimizi internet sitemizden ve iletişim kanallarımızdan sunuyoruz. Çiftlerimizi böylelikle önceden bilgilendirip, çekimlerimizi daha profesyonelce yapıyoruz. Düğün fotoğrafçısı Ankara arayanlar bizlere randevu oluşturmak için ulaşabilirler.

İnstagram için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.