Dış çekim gelin damat 

Dış çekim gelin damat albümü düğün yapan çiftlerin en çok araştırdığı konular arasında. Çünkü bir dış çekim düğünün olmazsa olmazları arasındaO yüzden çiftler dış çekim mekanları, dış çekim elbisesi dış çekim aksesuarları ve dış çekim fotoğrafçısı araştırıyor. Bizler Arslan stüdyo olarak gelin ve damadın isteğine göre dış çekim albümü oluşturuyoruz. Bu albümde çiftlerin istediği mekanda tamamen onların arzularına göre çekimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer aklınızda bir kurgu yoksa veya bu konuda çok fazla araştırma yapıp kafanızı karıştırmışsanız hiç endişelenmenize gerek yok çünkü profesyonel ekibimizle beraber sizin için en iyi kurguyu oluştururuz.  

 

Dış çekim düğün 

Dış çekim adı üzerinde dışarıda açık havada yapılan çekimdir. Bunun için çok fazla mekan tercihi bulunmaktadır. Bir göl kenarı, bir mısır tarlası, yeşillik bir alan orman gibi pek çok alternatif vardır. Bunların arasından istediğiniz mekanı seçebilirsiniz. Dış çekim düğün albümü sadece fotoğraflardan değil düğün klibinden oluşur. Düğün klibinde çiftlerin kısa bir videosudur. Bu videoda çiftlerin romantik görüntüleri kullanılır.  

 

Dış çekim albümü 

 

Dış çekim albümü düğünden birkaç gün önce veya düğünden sonra çekilebilir. Bunu belirleyen çiftlerin müsaitlik durumu veya düğünün tarihi ve saatidir. Örneğin düğün gündüz olacaksa düğünden sonra direkt dış çekime gidilebilir. Ama düğün akşam olacaksa çiftlerin çekimi düğünden önce yapılır. Çünkü ışık olmadan fotoğraf olmaz. Buna göre bir dış çekim tarihi ve saati belirlenir. Belirlenen bu saatte de çekim gerçekleştirilir. Dilerseniz bu albüme düğün salonundaki anlarda dahil ettirebilirsiniz. Eğer düğün salonunun kendi fotoğrafçısı yoksa veya dışarıdan bir fotoğrafçı getirilmesine izin veriliyorsa dış çekim için anlaştığınız fotoğrafçıyı düğün salonu içinde çağırabilirsiniz. Oradaki görüntüleri de kullanarak dış çekim albümünde eklemeler yapabilirsiniz. Örneğin nikahta imza atarken, dans ederken pasta keserken, gelin çiçeği atılırken de fotoğraf çekinip fotoğrafları dış çekim albümünüzü ekleyebilirsiniz. Bu tercih tamamen size kalmıştır. Veya sadece dış mekanda çekilen fotoğraflarla bir albüm oluşturabilirsiniz düğün salonunda çekilen fotoğraflar için ayrı bir albüm oluşturursunuz. Arslan stüdyo olarak sizlerin tüm isteklerini gerçekleştirmeye profesyonel ekibimizle beraber hazırız randevu için bize ulaşın.

İnstagram için tıklayın.