Dış çekim deniz kenarı 

Dış çekim deniz kenarı olarak düşünüyorsanız aslında çok iyi bir tercih yaptığınızı söyleyebiliriz. Çünkü deniz manzarası fotoğraflar için hiç vazgeçilmeyecek bir modadır. Çiftlerin çoğu dış çekim albümünde bunu tercih eder. Eğer yaşadığınız yerde deniz yoksa deniz olan başka bir ilde de çekiminizi yaptırabilirsiniz. Bizler Arslan stüdyo olarak sizlerin istediği her türlü mekanda çekim yapmaya hazırız. Örneğin Ankara’da yaşıyorsanız Muğla’da ve Antalya’da dış çekim yaptırmayı düşünebilirsiniz. Çünkü dış çekim illaki yaşadığınız şehirde çektireceksiniz diye bir kural yoktur. Beğendiğiniz mekanlar nerede ise fotoğrafçınızla anlaşıp oralarda çekim yaptırabilirsiniz. Anlaşacağınız fotoğrafçının farklı şehirlerde de dış çekimin nerelerde yapılacağını bilmesi ve buna uygun olarak hareket etmesi gerekir. O şehri hiç bilmeyen birini tercih ederseniz ortaya istediğiniz albümler çıkmaz. O şehre en az sizin kadar yabancı birisi uygun mekanları bilmeyecektir. Bunu fotoğrafçınız ile en baştan konuşmanız ve ona göre hareket etmeniz gerekir. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ile çalışma bu anlamda çok önemlidir.  

 

 

Dış çekim göl kenarı 

Dış çekim göl kenarı olarak düşündüyseniz çok fazla alternatif mevcut en azından hemen hemen tüm şehirlerde göl mevcut. Yine Ankara üzerinden gidersek Eymir gölü dış çekim için çokça tercih edilmekte. Bu mekanı da listenize eklemenizi öneririz. Fotoğraflarda göllerde en az denizler kadar şahane arka plan oluşturmaktadır. Çekim için tercih ettiğiniz mekanı bulduktan sonra o günün hava durumunu da önceden kontrol etmenizi öneririz. 

 

Dış çekim sahil 

Dış çekim sahil olan şehirlerde çekim yaptırmak istiyorsanız pek çok şehir bunun için uygun. Bunun içinde özellikle Karadeniz bölgesini öneririz. Çünkü Karadeniz hem Deniz çekimleri için hem de doğa çekimleri için oldukça uygun bir bölgedir. Yemyeşil manzarasıyla harika fotoğraflar ortaya çıkmaktadır. Bunun içinde Rize ve Trabzon şehirlerini öneririz. Doğa manzarasının eşsiz güzelliğini albümlerinize yansıtabilirsiniz. Buralar emin olun dış çekim için asla pişmanlık yaşamayacağınız yerlerdir. Detaylı bilgi için bizleri arayabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden örnek albümlerimize bakabilirsiniz.  

İnstagram için tıklayın