fbpx

ARSLAN STÜDYO | ARSLAN WEDDİNG | ÜSAME ARSLAN

profesyonel düğün fotoğrafçısı

Arslan Stüdyo | Arslan Wedding

Arslan Stüdyo olarak sizlere fotoğrafçılıktan bahsetmek istiyoruz. Fotoğraf, anılarımızı ölümsüzleştirmesi bakımından çok kıymetlidir. Özellikle özel günlerde mutlaka çekim olur. İnsanın hayatında bir kez yaşayacağı duygular için o anların hep kalmasını ister. Örneğin bir mezuniyet, nişan, düğün, dış çekim, düğün hikayesi, düğün videosu… Bu organizasyonlar için fotoğraf çok önemlidir. Hatta çoğunlukla fotoğrafta daha güzel çıkacak makyajlar yapılır, arka plan buna göre olur. Kıyafet seçimi buna göre olur. Böyle zamanlarda herkesin elinde cep telefonuyla çekim yapması hiç yadırganmaz. Yıllar sonra o fotoğraflar herkesin yüzünde bir tebessüm oluşur.

Eğer doğru bir fotoğrafçı ile çalışılmışsa ve albüm kişilerin içine sinmişse bu tebessüm artar. Fakat iyi bir fotoğrafçı bulamamışsanız o anılara bakmak bile istemezsiniz. Her baktığınızda üzülürsünüz. “Benim albümüm güzel olmadı, fotoğrafçı iyi çekemedi, fotoğrafçı zamanında gelmedi.” diye o gün ki aksilikleri hatırlarsınız. Bunların olmaması için en iyi fotoğrafçı ile çalışmanız gerekir. Nişan fotoğrafçısı da olsa, düğün fotoğrafçısı da olsa dikkat etmek gerekir. Dış mekan çekimlerinde çekim alanını önceden araştırmak gerekir. Ve ona göre bir mekan tercih etmek gerekir. Dış mekan fotoğrafçısı size isteğinize göre öneriler verecektir zaten. Kapalı mekanlarda fotoğraf isterseniz de stüdyo fotoğrafçısı ile çalışmanız gerekir.

düğün albümleri

ÖLÜMSÜZ ANILAR

Fotoğrafın yanında önemli olan bir diğer konu da video kliptir. Artık düğünlerde düğün hikayesi oluşturup düğün videosu kurgusu oluşuyor. Bir film sahnesi gibi ortalama 5 dakikalık görüntüler klip haline geliyor. Bu da artık düğünlerin vazgeçilmezi oldu. Bizler de sizlerin bu isteği doğrultusunda video kısmı için de profesyonel bir ekip oluşturduk. Bu işin en başından en sonuna kadar önem vererek çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Değişik konseptler isteyenler, farklı şehirlerde dış çekim isteyenler, farklı dış çekim aksesuarları kullanmak isteyenler bizlerle çalışabilir. İsteğiniz, fikriniz ne ise biz onu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Herkes kendi anını ölümsüzleştirir. Biz Arslan Stüdyo olarak bu anların ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Çalışmalarımızda da sizlerin değer verdiği anları en iyi şekilde yansıtıyoruz. Ankara düğün fotoğrafçısı olarak sadece Ankara’ya değil tüm illerimize hizmet veriyoruz. Dış çekim fotoğrafçısı arayanlar stüdyo fotoğrafçısı, nişan fotoğrafçısı arayanlar bizleri tercih etmektedir. Profesyonel ekibimizle tüm il ve ilçelerimiz için çekimlerimize devam ediyoruz. Sizlerde anılarınızı bizimle ölümsüzleştirmek isterseniz randevu talep edin.

iNSTAGRAM İÇİN TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.