Ankara’nın En İyi Dış Çekim Mekanları

Ankara’nın En İyi Dış Çekim Mekanları

düğün çekimi ankara

Ankara Ankara; taşı kara havası ayaz demeyeceğiz tabiki de. Her mekânda olduğu gibi Ankara’nın da kendine has güzellikleri, keşfedilmeyi bekleyen mekânları var. Her semtinde ayrı bir güzellik olan, tarihin ve modernliğin harmanlandığı şehirdir Ankara. Sizin en güzel ve en önemli gününüz için Ankara’nın en iyi dış çekim mekanları listesi oluşturduk. Hacettepe Yeşil Vadi, ODTÜ, Altınköy, Eymir Gölü, Botanik Park, Dikmen Vadisi, Mogan Gölü, Anıtkabir, Altın Köşk, Karagöl; listede sıralanabilecek ilk akla gelen mekânlardan.

Düğün fotoğraflarının en popülerlerinden olan Altın Köşk herkes tarafından çok beğenilmektedir. Altın Köşk dış çekim, düğün için oldukça sık tercih edilen bir mekân. Sizlerde dış mekân düğün çekiminizi burada rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Emin olun Altın Köşk dış çekim ile düğün fotoğraflarınız profesyonel ekibimiz sayesinde herkesinkinden daha güzel ve marjinal olacak. Altın Köşk’teki estetik, çok daha farklı ve bir o kadarda özel tarzı ile çekimler sizin için oldukça keyif verici bir hal alacaktır. Ankara da gelin damat fotoğraf çekimlerinde sık tercih edilen noktalardan biri de bahsettiğimiz Bilkent yakınlarında bulunan Altın Köşk müzesidir. Hem Osmanlı tarzı mimarisi hem de oldukça gösterişli dekorları ile farklı fonlarda fotoğraf çekimi için ideal bir mekân. Burada çekim yapmak için bir miktar ücret ödemek gerekiyor. Burada fotoğraf çekimi yaptırmak isterseniz geniş bir zaman dilimi ayırın. Köşk her kısmı açılmıyor bu yüzden fotoğrafçınız ile iletişime geçerek randevu almanız çok önemli. Şahane fotoğraflarınız olacağından şüpheniz olmasın.

dış çekim ankara

ANKARA’NIN EN İYİ DIŞ ÇEKİM YERLERİ

Eğer Atamız kalbimizde yaşadığı gibi düğün fotoğraflarımızda da yaşasın, mutluluğumuza ortak olsun diyorsanız; sizi Ankara’nın en iyi dış çekim mekanları arasında yer alan Anıtkabir’e davet ediyoruz. Anıtkabir dış çekim tam hayallerinizdeki alan olabilir. Profesyonel bir ekip ile burada, Ata’nın huzurunda o kadar anlamlı fotoğraf kareleri çekinebilirsiniz ki. Onu sadece 10 Kasımlarda anmak değil, Türk evladının her güzel anına ortak kılmak paha biçilemez. Ne kadarda muhteşem bir konsept. Hep düğün fotoğraflarımız ölümsüzleşsin isteriz ya, Anıtkabir dış çekim ile ölümsüzü ölümsüzleştireceksiniz.

Adından da anlaşılacağı üzere vadi yapısında bir mekân olmasından dolayı; şehrin bina ve beton manzarasından arınmış bir yer Dikmen Vadisi. Üstelik çok merkezi ve oldukça büyük bir alana sahip. Dikmen Vadisi dış çekim tercihiniz olacaksa; sonbahar ve ilkbahar aylarını tercih etmenizde fayda var. Çünkü burada olan ağaçlar oldukça çok ve büyük yapraklı. Bu sayede sonbahar ve ilkbahar aylarında eşsiz bir manzara oluşturuyor. Dikmen Vadisi dış çekim ile birbirinden güzel renklerle eşsiz bir konsept oluşturabilir ve özel anlarınızı burada ölümsüzleştirebilirsiniz.

instagram için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.