Nişan Fotoğrafçısı Ankara

Daha önce sözlenerek aralarında anlaşmış olan çiftlerin, günümüzde en az
düğün kadar şatafatlı ve özenli bir törenle, misafirler huzurunda birbirlerini verdikleri sözü tekrarlayarak alyansları takılır. Bu özel güne düğün provası diyenlerde mevcuttur, çünkü artık iç ve dış mekanlardan tutunda, kıyafet, fotoğraf albümü, aksesuar, fotoğraf çekimi ile bir düğün kadar görkemli olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde bu tarz özel günler; gün geçtikçe önem kazanmakta, aile arasında sade bir tören şeklinde yapılmaktan çıkıp mekanlara taşınmaktadır. Müstakbel gelin adayımızın her ayrıntıyı a’dan z’ye kadar en ince detaylarıyla düşündüğünü bildiğimiz için Ankara nişan fotoğrafçısı olarak biz sizlere beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet sunma anlayışıyla çalışıyoruz. Nişan albümü fiyatları ile, en iyi nişan albümü ve nişan çekimleri yapıyoruz. Kıyafetinden aksesuarına, menülerden masa düzenine kadar her şeyin daima en güzel şekilde hatırlanması için nişan fotoğrafçısı en güzel pozlarla en güzel nişan albümünü oluşturur.

NİŞAN ALBÜM FİYATI

Ankara nişan fotoğrafçısı, profesyonel nişan fotoğrafları ile başta Ankara olmak üzere diğer tüm şehirlerde açık hava dış mekan nişan fotoğraf çekimi ile en iyi doğal fotoğraf karelerini çekerek bu en özel ve mutlu gününüzde sizlere eşlik eder.
Ankara’da nişan fotoğrafçısı ile birlikte belirlenecek açık ve kapalı
mekanlarda yapılacak 2-4 saatlik gelin – damat çekiminde yaklaşık 300 – 400 fotoğraf çekimi yapılır. Bu fotoğraf çekimlerindeki fotoğraflardan; çiftlerin seçtikleri ayrılarak yüksek çözünürlüklü panoramik nişan albümü oluşturulur. Panoramik nişan albümü minimum 40 fotoğraftan oluşturulmuş, istenilen boyutlarda size özel tasarımlarla yerleştirilecek ve albüm sayfaları özel fotoğraf kağıdına basılarak, ciltlenecektir. Albüm kapağı genellikle suni deri veya kanvas üzerine en iyi baskı tekniği ile basılır.

Nişan albümü fiyatları; çiftlerin nişan fotoğrafçısıyla anlaştıkları içeriklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Minimum nişan albümü fiyatı sadece panoramik albüm içerir. İçerik daha da zenginleştirilmek istenirse; çiftlerin ailelerine verilmek üzere hazırlanacak aile albümü, cep boy albümler, posterler, saatler; nişan albümü fiyatlarına dahil edilebilir. Nişan fotoğrafçısı profesyonelliğinin fotoğraf çekiminde önemli olması kadar, baskı ve albümleştirilme sürecinde de önemlidir. Kaliteli malzeme ile güzel fotoğraflar; sizler için ölümsüz ve her daim mutlu olarak hatırlanacak birer anı olacaktır. Ankara’da nişan fotoğrafçısı olarak bizler içinde önemli olan sizlerin bugünü hep olumlu anmanızdır.

İnstagram için tıklayın