Eylül 9, 2020
#Uncategorized

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

ankara düğün fotoğrafçısı

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

 

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi vermek gerekirse Ankara Düğün Fotoğrafçıları arasından firmamız önde gelen isimler arasındadır. Düğün fotoğrafları çekilirken özenle her detaya önem veren işletmemiz her şey, sizin isteğiniz doğrultusunda yapılmaktadır. Arslan Stüdyo ailesi olarak sizlere tecrübe ve kaliteyi bir arada sunmaktan şeref duyarız. Gerek iç çekim gerek dış çekim, sünnet fotoğrafları, nişan fotoğrafları, bebek fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı konularında ortak nokta şudur; Kalite, özveri ve tecrübe. Bunların üçü yan yana geldiğinde emin olabilirsiniz ki şahane bir ekip ortaya çıkacaktır. Büyülü fotoğraflarla siz değerli müşterilerimizin kalbini feth ederek özveri ile işimizi yapmaktayız. Arslan Stüdyo ailesi olarak yıllarımızı bu mesleğe vermekle birlikte gönlümüzü de mesleğimizin aşkıyla yakıp kavurmaktayız.

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi ,Ankara’da düğün yapacak iseniz doğru adrestesiniz. Ankara’da deniz olmasa da biz varız. Sizi istediğiniz refaha zevke ulaştırmak için buradayız. En güzel dış çekimlerinizi, düğün resimlerinizi, sünnet resimleri, bebek fotoğrafları, hamile düğün fotoğrafları, drone çekimleri, hatıra fotoğrafları  ve aile fotoğraflarında aklınıza gelebilecek her türlü çekimi sizlere sağlamaktayız. Galerimizde zaten yapılmış olan çalışmalarımız var. Galerimize buradan göz atabilirsiniz.

Düğün Paketleri

Çekimlerimiz sabah kuaförde başlayıp akşam ilk dans ve nikah anına kadar tüm detaylar HD olarak küçük görüntüler şekilde kayda alınmaktadır. Kuaför hazırlıkları, kız isteme veya aile ile birlikte yenilen yemek, dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları esnasındaki görüntüleri kayda alıyoruz. Klip müziklerini en az 3 farklı müzik olmak şartıyla siz belirliyorsunuz. Daha sonra en keyifli görüntülerden 2 – 10 dk arasında değişen klipler meydana  getiriyoruz.

 


Paket 1

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×60)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Poster

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “30” Adet
Paket 2

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×80)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “35” Adet
Paket 3

1 Adet Panoromik Albüm (30.5×90)

2 Adet Aile Albümü (22.5×43.5)

2 Adet Cep Albümü

2 Adet 50×70 Kanvas Tual

  • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
  • Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık “50” Adet

 

0
Leave a Comment