Ankara Dış Çekim Yerleri

düğün albümleri

Dış çekim, son zamanlarda trend olarak yaygınlaşmaya başlamış bir fotoğraf çekimi hailine geldi. Neredeyse dış çekimsiz bir albüm düşünülemez halı geldi. Bunun için de çiftler en iyi Ankara dış çekim fotoğrafçısı aramaya başladı.

Doğallıktan yana olan çiftlerin tercih ettiği dış mekan çekim yerleri çoğunlukla göl kenarları, ormanlar veya buna benzer doğal ortamları kapsıyor.

fotoğrafçı ankara

Dış mekan çekim yerleri, müşterilerin belirlediği her yer olabilir. İsterse güzel bir parkın yeşil alanları, isterse ormanlar, isterse göl kenarları dış çekim yerleri olarak kullanılabilir. Estetiğin ön planda olduğu, kusursuz fotoğrafların daha da güzelleşeceği arka planlara sahip dış çekim yerleri Ankara’da mevcut.

Ankara Dış Mekan Çekim Yerleri

Ankara dış mekan çekim yerleri bakımından oldukça zengin.

Botanik Park

Şehrin merkezinde bulunan botanik park, uzun yıllardır doğal ortamıyla da çiftlerin sık sık tercih ettiği bir dış çekim mekanı.

Dikmen Vadisi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan dikmen vadisi, yeşillikleri ve havuzlarıyla oldukça doğal bir ortamdır. Özellikle sonbahar mevsiminde ortaya çıkan seyirlik görüntü ile eşsiz düğün fotoğrafları çekiliyor.

Seğmenler Parkı

Göleti ve yeşil ağaçlık alanlarıyla Ankaralıların en çok tercih ettiği dış çekim mekanlarından biri.

Mogan Gölü

Göl manzarasının yanı sıra, sazlıkların sunduğu eşsiz görüntü sayesinde hiç unutulmayacak fotoğraf karelerinin yakalanmasını sağlıyor.

Karagöl

Şehir merkezinden biraz uzakta Çubuk ilçesine bağlı olan Karagöl, milli bir park. Çeşitli ağaçların ev sahipliği yaptığı mekanın gölle uyumu, fotoğraf karelerinde esrarengiz bir görsellik sunuyor.

Eymir Gölü

ODTÜ bünyesinde bulunan Eymir gölü, göl ve orman manzarasının iç içe geçmiş uyumuyla dış çekim için muazzam fotoğraflar sunuyor. Yalnız, burada çekim yapmak için rektörlükten izin alınması gerekiyor.

Altınköy

Altındağ Belediyesi bünyesinde bulunan bu mekan, köy hayatını simgeleyen çeşitli detaylarıyla da oldukça nostaljik karelerin çekilmesini sağlıyor.

Altın Köşk

Doğa, park veya göl manzarasının dışında bir görüntü isteyen çiftler için tercih edilen Altın köşk, daha çok kapalı havalarda kullanılıyor. Bilkent’de bulunun Köşk’ün çevresinde farklı detaylar ile oldukça otantik fotoğraf kareleri yakalamak mümkün.

Ankara’da bulunun stüdyoya gelerek Ankara dış mekan çekim yerleri ile ilgili bilgi alabilir, portfolyoyu inceleyerek yapılan işlerin kalitesine de yakından şahit olabilirsiniz.

İnstagram için tkılayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.