Samsun düğün fotoğrafçısı çiftlerin en özel gününü ölümsüzleştirmek için üstün hizmet sunuyor.

Fotoğrafın ölümsüzlük etkisini kendi kalitesiyle harmanlayarak, eşsiz bir fotoğraf çekimi sağlayan Samsun düğün fotoğrafçısına gelen müşteriler, süreç sonlandığında doğru samsun nişan fotoğrafçısı ile çalışmış olmanın keyfini çıkarır.

 

Çiftin bu özel gününü daha da özel kılmak için, onların doğal ve objektife yansıyabilecek en güzel anlarını kendine özgü tarzı ile yakalayan nişan fotoğrafçısı samsun sayesinde düğün veya nişan sahibi çiftlere de sadece gülümsemek kalır.

 

Müşterilerinin fikirlerine önem veren bakış açısıyla da, ortaya etkileyici ve özgün kareler çıkmasına titizlikle dikkat eder.

 

Düğün Fotoğrafı

 

Düğün fotoğrafları müşterinin isteği doğrultusunda ister stüdyo çekimi, ister dış çekim samsun olarak çekilebilir. Müşteriye sunulan hizmetler dış çekim, save the date, takip fotoğrafları gibi zengin içeriklere sahiptir.

 

Dış Çekim Samsun

 

Çiftlerin belirlediği mekanlarda düğün öncesi, sonrası veya düğün günü dış çekim yapılır. Son zamanlarda çok tercih edilen dış çekimler, fotoğrafların doğal ve özgün olmasını sağlar. Fotoğraflar yüksek çözünürlükte dijital olarak çiftlere teslim edilir. Müşterinin isteği ile de dış çekim görsellerinden kaliteli albümler de hazırlanabilir.

 

Takip Fotoğrafçılığı

 

Düğün gününün tamamını fotoğraflarla hikayeleştiren hizmeti ile, çiftin ve yakınlarının her anını kaydederek hiçbir anın kaybolmamasını sağlar. 20- 24 saat arasında, uzun süren bir çekimdir. Gelin ve damadın hazırlık aşamaları dahil, düğün gününün tüm detayları fotoğraflanır. Fotoğraflar dijital olarak teslim edilir.

 

Save The Date Fotoğraf Çekimi

 

Türkçesi “tarihi kaydet” olan, düğünden önce yapılan ve 1-2 saat süren bir çekimdir. Çiftlerin belirledikleri bir günde yapılabilir. Diğer çekimlere göre çiftlerin daha rahat davranabildikleri bu hizmet ile ortaya oldukça doğal görüntüler çıkar. Çekim düğünden önce yapıldığı için, görseller davetiyede veya düğün sırasında da kullanılabilir.

 

Stüdyo Çekimi

 

Samsun düğün fotoğrafçısı klasikten şaşmayan müşterileri Ankara’da bulunan stüdyosundan en memnun şekilde uğurlamayı hedefler. Doğal ve eğlenceli çekimler sayesinde fotoğrafçılar, çiftin stresini azaltarak kaygılarını yok eder.

 

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra, nişan fotoğrafçısı samsun hizmeti de veren firmayı arayarak veya stüdyoya uğrayarak size uygun hizmet için fiyat alabilir ve portfolyoyu inceleyebilirsiniz.

İnstagram için tıklayın