Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı

 

Fotoğraf buluşundan itibaren hepimizin ilgi gösterdiği bir alan oldu. Doğum günlerinden mezuniyetlere kadar her önemli günde fotoğraf çekmek gelenek olmuşken teknolojinin de gelişmesiyle artık her dakikamızı fotoğraflama imkanı bulabiliyoruz.

 

Şüphesiz ki fotoğraf çekmenin en çekici yanı anı olarak kalabilmesidir. Yıllar geçse de güzel günleri anabilmek için fotoğraflara bakmaktayız. Bu yazımızda sizlerle Kocaeli fotoğrafçı hakkında bilgiler vereceğiz. Kocaeli düğün fotoğrafçısı ve Kocaeli nişan fotoğrafçısı hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

 

Kocaeli Fotoğrafçı

 

Kocaeli birçok güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Karı, yeşilliği ve tarihi birçok alanı ile gezip görülecek ve fotoğraf ile ölümsüzleştirilecek birçok yeri mevcut. Kocaeli fotoğrafçı tarafından mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Düğün ve nişan fotoğraflarınızı şehrin her köşesinde güzelleştirme imkanı bulabilirsiniz. Fotoğraf için kullanılan bölgeleri sizler için listeledik;

 

Osman Hamdi Bey Köşkü

 

Gebze, Eskihisar da bulunan bu köşk, 1884 yılında ressam Osman Hamdi Bey tarafından inşa edilmiştir. Görkemli köşk birçok fotoğrafçı tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Sahil kenarında olma özelliği taşıyan bu köşk ile hem nişan hem de düğün fotoğraflarınızı süsleyebilirsiniz.

 

Kefken

 

Deniz kenarlarına dış mekan fotoğraf çekimlerinde her zaman önem verilmiştir. Kefken, deniz kenarında olma özelliği ile birlikte aynı zamanda muhteşem orman manzaraları yakalamanıza fırsat sağlamaktadır. Kocaeli düğün fotoğrafçısı tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir.

 

İzmit Eski Tren Garı

 

Bir bölümü günümüzde müze olarak kullanılmakta olan tren garı, fotoğraflarınıza farklı bir hava katacaktır. Birçok fotoğrafçı tarafından ziyaret edilen bir yerdir.

 

Ayçiçeği Tarlaları

 

Kefken ve Kerpe etrafında bulunan ayçiçeği tarlaları sizleri fotoğraflarda çok güzel gösterecek bir seçim olacaktır. Havadan çekimler ile fotoğraflarınıza farklı havalar katabilirsiniz.

 

Maşukiye

 

Maşukiye güzelliği ile bilinen bir semttir. Kartepe’ye bağlı olan Maşukiye, yeşillikleri ile fotoğraflarınızı güzelleştirecektir. Sapanca gölünün kenarında fotoğraflarınızın olma imkanını bulabilirsiniz. Kocaeli nişan fotoğrafçısı tarafından sık sık ziyaret edilmektedir.

 

Eskihisar Kalesi

 

800 yılı aşkın süredir ayakta olan ve hala görkemli görünümünden vazgeçmeyen Eskihisar Kalesi, düğün ve nişan gibi birçok özel gününüz için fotoğraflarınızı süslemeye hazır. Birçok çift ve fotoğrafçı düğün fotoğraflarında mutlaka bu kaleye yer vermektedir.

 

Kocaeli ili, İstanbul’a yakınlığı ile avantaj sağlamaktadır. Fotoğraflarının sadece Kocaeli ile sınırlı kalmasını istemeyen birçok çift veya fotoğrafçı İstanbul’da da fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmektedir.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak Kocaeli ilimiz için de hizmet vermekteyiz.

İnstagram için tıklayın