İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

 

Beklenen düğün gününüz geldiğinde ileride gülümseyerek bakabileceğiniz anılarınız için yaptığımız düğün ve nişan paketlerimiz ile en güzel fotoğraflarınızı albüm ve video yaparak size sunuyoruz. Bu özel gününüzde güvenilir ve deneyimli bir fotoğrafçı seçmeniz oldukça önemlidir. Siz güne devam ederken İstanbul nişan fotoğrafçısı en güzel fotoğraflarınızı yakalayabilmek için her anınızda yanınızdadır.

 

Ayrıca İstanbul fotoğrafçı düğün ve nişan çekimi için mekan tavsiyesinde bulunarak en güzel anlarınızı ölümsüzleştirir. Gelin ve damat için klişe olan pozlar dışında onları en doğal şekilde çekebilmek de İstanbul düğün fotoğrafçısı yeteneğini göstermektedir.

 

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Çekim Kalitesi

 

Düğün fotoğrafçısı olmak çok ayrı sorumluluk ve deneyim ister. Bir kere yaşanacak bu günün en güzel şekilde anılmasını sağlamak İstanbul nişan fotoğrafçısı işidir. Bu nedenle de yapılan ufak hatalar bile göze batarak soruna yol açabilmektedir. Öncelikle fotoğraf çekimi için kullanılan ekipmanların son derece kaliteli olması kusursuz bir çekim için mühimdir.

 

Ayrıca gün batımında ya da güneşli havada çekilecek fotoğraflar için ışığın miktarını ve açısını çok iyi ayarlamak gereklidir. Tüm bunların yanında düğün fotoğrafçısının çekim tekniklerinin hepsine hakim olması da önemlidir. Aksi halde çekilen fotoğraflarda yüzlerin parlak ya da karanlık, gözlerin ise kapalı çıkması ve duvak açılması, imza atılması gibi özel anların yakalanamaması gibi olumsuzluklar yaşanabilmektedir.

 

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı İçin Mekan Seçimi

 

Düğün fotoğrafı çekimi için mekan seçimi en önemli ayrıntı diyebiliriz. Düğün fotoğrafçısı sizin için belirlediği en güzel mekanlarda fotoğraf çekiminizi gerçekleştirmektedir. Gelin ve damadın isteğine göre tarihi mekanlar ya da deniz kenarı, orman alanı gibi doğal güzellikler içerisinde çekilen fotoğraflar tercih edilebilir.

 

Örneğin Emirgan Korusu, Silivri, Ihlamur Kasrı, Galata Kulesi, Hidiv Kasrı, Ağva ve Şile İstanbul fotoğrafçı için gelin ve damada ait en doğal pozların yakalanabileceği yerler arasında bulunmaktadır. Havanın açık ve güneşli olduğu zamanlar için genellikle dış çekimleri tavsiye ederken, yağmurlu ve kapalı havalarda kapalı ve tarihi mekanlarda çekim yapılmasını önermekteyiz. Gelinin saç ve makyajının düzgün kalması ve aynı zamanda çekimin hava şartlarından etkilenmemesi için mekan seçimi bu konu da önem taşımaktadır.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul ilimiz için de düğün çekimleri yapmaktayız.

İnstagram için tıklayın