Edirne Düğün Fotoğrafçısı

 

Hayat her zaman sıradan bir şekilde sürmez. Kimi anlar vardır ki, insanlar her şeyin özel ve unutulmaz olmasını hayal ederler. İşte bu anların en önemlilerinden biri evliliğe adım atılan günlerdir. Evlilik öncesi özel günler ve düğün günü tatlı telaşlarla geçer. Kına eğlencesi, nişan töreni, düğün ve nikah törenlerinin her detayı özenle planlanır ve eksiksiz olması için canla başla çalışılır.

 

Bilhassa bu özel günleri ölümsüz kılan fotoğraflar en önemli unsurlardan biridir. İnsanlar bu fotoğraflarda her zaman mutlu, güzel ve kusursuz olmak isterler. Geleceğe bırakılan en tatlı anılara ait fotoğrafları Edirne düğün fotoğrafçısı aracılığıyla elde etmek mümkündür. Bunun için yapılması gereken ilk iş Ankara’da bulunan stüdyoya gelerek hayalinizdeki fotoğraf albümünün nasıl olmasını gerektiğini anlatmaktır.

 

Düğünlerde Klip Çekimlerinde Süreç Nasıl İşler?

 

Günün başlangıcında kuaföre gitmek ile süreç başlamaktadır. Düğün fotoğrafı hikayesi ilk dans ve nikah anına kadar geçen Edirne düğün fotoğrafçısı çekimleri ile devam etmektedir. Kuaför anları, kız isteme süreci, aileler ile birlikte yenen yemeklerin çekimi, dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları ve gün içerinde çekilen tüm fotoğraflar kayda alınmaktadır. Alınan bu kayıtlar bir klibe dönüştürülmektedir.

 

Klip çekimi isteğe başlı olup ayrıca fiyatlandırılmaktadır. Klip için müzik seçimi ise çiftlere bırakılmaktadır. Çiftler en az üç müzik parçası seçebilmektedirler. Düğünde ve sonrasında izlenilecek olan klipler özel günü anlamlandırmak için özel bir uygulamadır.

 

Düğün Fotoğrafları Paketlerinde Neler Vardır?

 

Düğün ve nişan fotoğraf paketleri içerisinde farklı seçenekler bulunmaktadır. İster dış mekan ister iç mekan çekimleri olsun Edirne nişan fotoğrafçısı müşterilerine en uygun paketleri sunarak hizmet vermektedir. Paketler üç türde hazırlanmıştır. İçeriklerinde farklı ürünlerin olduğu paketlerden dilediğini seçmek müşterilerin zevkine kalmıştır.

 

​​​​​​​En güzel anıları kalıcı hale getirmek için uygun bir paket seçerek eşsiz anları ölümsüzleştirmek keyiflidir. Paketlerde panoramik albüm, aile albümü, kanvas tual, cep albümü, poster gibi ürünler vardır. Müşteriler, stüdyoyu arayarak ya da bizzat ziyaret ederek en uygun seçeneklerinden birini talep ettiklerinde çekim sürecini planlanabilmektedir. Özel gün fotoğraflarını Edirne fotoğrafçı imkanlarıyla en uygun fiyatlara çektirmek bir ayrıcalıktır.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak Edirne ilimiz için de hizmet veriyoruz.

İnstagram için tıklayın