Düğün fotoğraf çekimi düğünün en önemli ayrıntısıdır.

 

Düğün fotoğrafçısı Ankara tercihi de dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Fotoğrafı çeken fotoğrafçının, çiftlerin fikirlerine önem vermesi, özgün fotoğraflar çekmesi ve yaratıcı olması gerekir. Düğün sahiplerinin mutlu ve kaygısız görüntülerini fotoğrafa yansıtabilmek için, onların memnun olmasını sağlamalıdır.

 

Düğün fotoğraf çekimi müşterinin isteği doğrultusunda dış çekim veya stüdyolarda yapılabilir. Hava koşullarını göz önünde bulundurarak planlanan dış çekimler ortaya çok daha özgün fotoğraflar çıkmasını sağlar.

 

Düğün Dış Çekimi

 

Düğün dış çekimi son zamanların en moda olan fotoğraf çekimlerinden biridir. Çiftlerin daha rahat ettiği, daha doğal pozlar verebildiği ve daha orijinal karelerin ortaya çıkmasını sağlar. Doğallıktan yana olan çiftlerin tercih ettiği dış mekan çekim yerleri çoğunlukla göl kenarları, ormanlar veya buna benzer doğal ortamları kapsıyor. Şehrin gölleri, parkları, ormanlık ve ağaçlık alanları, otantik mekanları dış çekim için vazgeçilmez mekanlardır.

 

Gün batımının romantizmini, güneşin ışıltısını, doğanın eşsiz renklerini, göllerin yansımasını fotoğraflarda görmek isteyen müşteriler yoğunlukla düğün dış çekimlerini tercih ediyor.

 

Doğru fotoğrafçı, doğru mekan ve doğru zamanlama ile yapılan düğün dış çekimi çiftlerin fotoğraf karesindeki gülümsemesine yansır. Bu ölümsüzleşen an, düğünün en önemli ayrıntısıdır.

 

Dış çekim genellikle düğün haricinde bir günde yapılabildiği gibi düğünden birkaç saat önce de gerçekleştirilebilir. Gelin ve damadın daha rahat olmaları açısından da düğünden sonra yapılması tavsiye edilir.

 

Düğünün stresini üzerinden atmış çiftler, dış çekimlerin ambiyansı ile daha da rahatlayarak doğal, salaş pozlar verebiliyor. Fotoğrafçının da enerjisi ve başarısı ile bütünleşince ortaya çiftlerin ayrıcalıklı fotoğraf kareleri ortaya çıkıyor. Görüntüler müşterilere dijital olarak da veya albüm olarak da teslim edilir.

 

Düğün fotoğraf çekimi gibi düğün video çekimi hizmetleri de mevcuttur.

 

Düğün Video Çekimi

 

Düğün video çekimi, her anın kaydedilerek düğün gününün tamamen kısa filme dönüşmesini sağlıyor. Hiçbir detayı kaçırmak istemeyen çiftlerin vazgeçilmezi olan video çekimi hizmeti, düğünün başlangıcından itibaren her şeyin kaydedilmesidir, görüntüler müşterilere dijital olarak teslim edilir.

Çiftlerin bu özel gününü ölümsüzleştirmek için üstün hizmetlerimizle Ankara’da bulunan stüdyolarımızda bekliyoruz.

İnstagram için tıklayın.