Bebek Resimleri

Bebek Resimleri

Bebek Resimleri, dediğimizde bile içinizde bir şeylerin pır pır ettiğini hissedebiliyorum. Bebekler insanlığın en saf ve en temiz temsilcileridir. Öyle de tatlılar dır ki sevmeye doyamazsınız. Küçükken o kadar tatlı ve narin oluyorlar ki dokunsan kırılacak gibi. Bide o kadar masumlar ki kuzularımız dünya hakkında en ufak bir fikre dahi sahip değiller. Nereye geldiklerinden bir haberler. Hele bide konuşamıyorken o kendiliğinden çıkardıkları küçük sesler yok mu işte onlar için ölünür. İşte bu anları kaydetmeyi canı gönülden isteriz. Yıllar sonra bile açıp o fotoğraflara dokunup koklayabilmek o tatlı görüntüleri izlemek isteriz. Evladımız büyüyüp evlendiğinde bile size hala o masum çocukmuş gibi gelir. O benim bebeğim hala  dersiniz.

Resim Çekme

Bu anları yakalamak için güzel fotoğraf çeken bir makineye veya telefona ihtiyacınız var.Hatta doğumdan önce karnındayken bile fotoğraflamanız güzel olur. Biz Ankara Düğün Fotoğrafçısı ailesi olarak sizin için Hamile Düğün Çekimleri, Hamile Çekimleri , Doğum Çekimleri, Bebek Resimleri çekimlerimiz mevcuttur. Bebeğinizin her anını en profesyonel şekilde çekmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Anılarımız bizi olduğumuz kişi haline getirir. Verdiğimiz kararları sevmemizi ve buna göre davranıp kendimiz olmayı sağlar. Anılarımız olmadan biz var olamayız. Her ne kadar bazılarını hatırlamak zor olsa da anılar paha biçilmezdir. Kişinin her zaman anmak istediği ve içinde kendisini yeniden hayal etmek istediği anılar vardır. Hele sevdiğimiz insanlarda ortak olan anıları yeniden yad etmekten zevklisi yok, öyle değil mi?Geriye dönüp bakmak şansımız olsa olabildiğince çok anıya tekrardan bakmayı isterdik değil mi? Akılda tutulan anılar ve duygular şüphesiz duygusal zekamızın bir çalışması ve ürünüdür.

Geçmişin belli anlarını tazelemek kimi zaman hüzünlü olsa da harika bir duygudur. Yeri gelir bir parfüm kokusu bile sizi olmadık yerlere götürebilir. Sizinde bebeğinizin de anılarını hatırlamanız için fotoğraflamak oldukça uygun bir yöntemdir. Düşünün, daha önce sarıldığımızda içimizde oluşan hissiyatın bir sonraki sarılışımız da içimizde aynı şekilde oluşması bizzat anılar sayesindedir. Anılar; hissetme şeklimizi, korkularımızı, beklentilerimizi ve daha nicelerini sayısız deneyimlerimizle geçmişimizden arşivler. Bizde güzel anılarınızın hep taze kalabilmesi için çalışmaktayız.

Galerimize buradan göz atabilirsiniz.